Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális? Találkozzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy pasival, egyszer találkoztunk élőben, egy ismerősöm ismerőse. Bejelölt Facebookon, elkezdtünk beszélgetni. Elhívott randira, de nekem nincs fent képem, és amikor megismertem, már volt benne alkohol. Kérdeztem tőle, hogy biztos-e benne, emlékszik-e rá egyáltalán, hogy nem vagyok túl szép. Erre azt írta, hogy neki nem a külső számít, nem is kellene neki szép barátnő. Ő egyébként nem néz ki rosszul, sokkal jobb csajokat is megkaphatna.

Nem igazán tudom eldönteni, mennyire normális a viselkedése. Szimpatikus, de mi van, ha valami nem stimmel nála, például önbizalomhiány miatt direkt csúnyább csajokra hajt? Valahogy fura az egész. Azt mondjuk tudom, hogy nem szexet akar, nem került még szóba és elég sokáig beszélgettünk, mielőtt felhozta a randi ötletét.


2021. ápr. 22. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom. Nekem nem szimpatikus, aki iszik.
2021. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Piással mit akarsz?
2021. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval megkérdezted tőle, hogy bejössz-e neki, erre ő közölte veled, hogy neki amúgy sem kell szép csaj... én ezen a ponton már vissza se írtam volna, de te tudod 😅😂
2021. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3, szép lányok könnyen beszélnek. Évek óta nem állt velem szóba pasi.

Az álszentkedést meg hagyjuk, hétvégén társaságban a fiatalok jelentős része iszik, még velem is előfordult párszor...

2021. ápr. 22. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

"Évek óta nem állt velem szóba pasi."

Tehát akkor bárki jó neked, ha szóbaáll veled. Nem vagy túl igényes.


"Az álszentkedést meg hagyjuk, hétvégén társaságban a fiatalok jelentős része iszik, még velem is előfordult párszor..."

Leszrom. Attól még nem lesz senki àlszent, ha taszítják a piások.

2021. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 Akkor gondolom örülsz, mint majom a farkának, hogy valaki elhívott talizni és a fellegekben jársz.

Ja nem, mégsem, itt kérdezgeted, hogy ez normális hozzáállás-e a férfi részéről. Magyarán neked is van még annyi tartásod, hogy érzed hogy ez kellemetlen és más bánásmódot érdemelnél. Szerintem igazad van, de végső soron, te tudod.

2021. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de neked önbizalom kéne. Tudod, már ha lenne önbizalmad, és elhinnéd, hogy téged is akarnak, akkor már lenne változás. Nem csak az előnyös vonások számítanak,sokkal fontosabb a karizma. Amúgy megfelelő színekkel, sminkkel és frizurával bárkiből csodaszép nő lesz, és most nem a 20 kg vakolatra gondolok. Legyél igényes magaddal szemben, hogy nem éred be bárkivel.
2021. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet,hogy ő egy tök szimpi srác ,csak nem a plázacicákra bukik.Van ilyen.Az,meg hogy ittas volt...aki még soha életében nem ivott alkoholt,az kevésbé normális.Lehet életed párját ismered meg éppen.
2021. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!