Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40 éves egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves egyedülálló férfinak hol kellene tartania az életben?

Figyelt kérdés

Mindig is egyedülálló volt. Rövidebb kapcsolatai voltak.

Milyen egzisztenciával kell rendelkeznie? Átlag fizetés.

Lakás? Kocsi? Félretett pénz?


aug. 31. 08:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%

Én pl. nem fogok venni egy szakadt picike lakást csak azért mert olcsó, vagy, hogy elmondhassam h van saját lakásom.


Tegyük fel:

- egyetemre jártál

- 24 évesen elhelyezkedsz

- keresel kezdetnek 500-at....legyél utána te a kivétel már rögtön köv. évben keresel havi 700.000 Ft-ot..És ez egy bazira jó fizu. (felejtsük el a KSH-t és azt hogy ezen oldalon mindenki 1 milliót keres)

- tegyük fel albérletben élsz, hogy elmondhasd külön élsz.

40 éves korodra, ha leszámítod a számlákat, ételt mindennapi megélhetést ...legyen csak havi 250.000 Ft ebbe benne van ha ruhát kell venned extra kiadás véletlen költség stb..a kiadásod! És az kb. semmi ha albérletben élsz. Tényleg semmi.


48.000.000 Ft a kiadásod 16 év alatt (és nem számoljuk az inflációt)


134.400.000 Ft 16 év alatt. az összes bevételed / kereseted.


Elvileg 86.400.000 Ft -od van amiből vehetsz lakást és autót.


De ez!! A MESE :)


Ez egy csodálatos elképzelt élet amit az emberek többsége szeretne elérni.


De nem ennyit keres az átlag sajnos...

aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Másfél éve vagy vele?
aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ott kell, amit a sors kikövezett neki és ő abból mit teljesített. Hagyjuk már!
szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%

23+

Illetve én mondom meg magamnak, hogy hol akarok tartani. Családi lakás felét megkaptam, korábbi nagy gondok miatt kevés a félretett pénz azóta, kocsi nem érdekel. Másik pluszként pláne ne mondja meg senki, amíg a párom itt van velem. Kocsi egyébként jó lenne mozgássérült párom miatt, de ezt sajnos már több szempontból buktam és nem forszírozza. Megoldunk mindent, amit kell. Úgy értem a több szempontot, hogy például a mai őrült világban nincs hozzá affinitásom. Inkább még egy szakmára költök és nem jogsira.

szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
78%

Férfiként írom, bocsi de ha valaki 40 éves korára nem tud még egy banki kezdőrészt sem lerakni, h legyen egy saját mégha hitellel is terhelt lakása, na ott igen komoly gondok vannak.


Vannak olyanok, akik valamilyen pénzügyi okból a bérlést preferálják habár anyagilag rendben vannak, de vélhetően itt nem ez a gond.


Szánalmasak azok a nők akik ilyen jövőkép nélküli szerencsecsomagokkal összeállnak ...

szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#21: Elvileg 86.400.000 Ft -od van amiből vehetsz lakást és autót.


Egy kis lakás kezdőrészlete max 10-20 millió...

szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#27


igen de a valóságban a többség az 500-at sem keresi meg.

szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
26: Melegként nem értek egyet. Max annyi, hogy legalább albérlete legyen és lehessen vele kettesben lenni. De nem ítélkezheek előre azon, hogy hogyan alakult az élete. Ha tényleg nagy ívben ő szúrt el valamit, az is egy dolog. De nem támadom le első találkánál. El is tudom képzelni a képlet röhejességét.
szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!