Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40 éves egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves egyedülálló férfinak hol kellene tartania az életben?

Figyelt kérdés

Mindig is egyedülálló volt. Rövidebb kapcsolatai voltak.

Milyen egzisztenciával kell rendelkeznie? Átlag fizetés.

Lakás? Kocsi? Félretett pénz?


aug. 31. 08:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
Ne mond már hogy 40 éves korodra nem tudtál egy nyamvadt lakást se venni. Azért ott komoly bajok lehetnek a toronyban.
aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Lakás, kocsi, megtakarított pénz, így, hogy nincs párkapcsolatod. Így spórolhattál eleget a szingli léted alatt.
aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%

Nincs köbe vésve hogy hol kellene tartani. Én csak azt tudom mondani hogy én hol szeretnék tartani. Lakás, kocsi lehetőleg saját válalkozás és egy komoly kapcsolat amelyből már gyerekek is születtek.

26/f

aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó.

Nő vagyok és ismerkedek egy férfival.

Egy régi kocsija van. Albérletben él.

Nekem ez hihetetlen hogy egy 40 éves férfinak semmilye nincs.

El is gondolkodtam rajta akármennyire is vonzó így nem érdemes vele foglalkozni a továbbiakban.

aug. 31. 09:14
 5/28 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, jobban is jár a pasi, ha hanyagolod 🙂
aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

5.

Miért?

Nekem kocsim lakásom.

Akkora bűn ha elvárom egy férfitól hogy legalább egy étterembe el tudjon vinni?

Nem vagyok gazdag. De én is meg tudtam magamnak teremteni ráadásul nekem még 1 gyerekem is van.

Nem tudom hogy a mostani 40es férfi korosztály hol tart az életben. Ezért kérdeztem.

aug. 31. 09:28
 7/28 anonim ***** válasza:
49%

Ha a férfi rendőr, tűzoltó, ápoló, banki ügyintéző, hivatali aktatologató, betegápoló stb stb és nem örökölt lakást, vagy mondjuk 3 testvérével örökölt egyet, az a fizetéséből szerényen megélhetett, de sokat félretenni nem tudott.


Ismeretlenül minősítesz valakit.


Ha anyagias vagy az oké, de baszod ne itt keress már önigazolást. Tényleg jobb lesz ennek az embernek nélküled.

aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem az a lényeg, hogy hol kell tartani, hanem az, hogy te mit vársz el. Hidd el, hogy akinek van pénze arra egyre inkább vigyáznak. 40 éves jómódú pasiból nem sok szaladgál a világban. Ismertem egy nőt, aki évekig keresgélt, míg egy mérnök urat talált megfelelő egzisztenciával és küllemmel. Majd mesélte, hogy mikropénisze volt és biztosan nem akar már tőle semmit. Szóval játszik ilyen is. Nem egy feltételű a rendszer. Miért nem próbálod meg vele? Lehet csak a motivációja hiányzik. Nekem pl semmihez nem volt motivációm, amíg nem született meg a gyerekem, de onnantól kezdve hajtottam amennyire tudtam és sok minden sikerült, amiről azt gondoltam sose jöhet össze.
aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

37 évesen egy csótány öreg kocsival jártam, egy 30 nm-es kedves, de lepukkant albérletben éltem.

Mikor egy évre rá kiderült, hogy apa leszek, lecseréltem a kocsit és vettem egy házat Budapesten készpénzből, előtte nem volt rá szükségem.

aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

Kövezzetek meg, de én egyetértek a kérdezővel. Ugyan ebben a cipőben járok. Nagyon kiábrándító, hogy nemhogy kettőnk részét, de még a sajátját sem tudja kifizetni egy program során hóvégén. Volt olyan, aki tőlem kért kölcsön százezreket (én hülye adtam), meg olyan is volt, aki a második randin megkérdezte, hogy mennyit keresek, és ahogy kiderült, hogy majdnem kétszer annyit mint ő, látszott rajta, hogy extrán elkezdett teperni.

Azt tapasztaltam, hogy sokukat a volt asszony nullázta ki váláskor…


43N

aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!