Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő, ha dögös és odaadó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő, ha dögös és odaadó az ágyban az már szinte biztos siker a férfiaknál?

Figyelt kérdés
aug. 28. 08:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Akkor a második egy sorstársad lehet valószínűleg :D

Nem, nem az általánosítás miatt kell elnézést kérned, hanem azért, hogy annak ellenére, hogy neked is problémáid vannak, belerúgsz másokba, és fogalmad sincs arról, hogy mibe nyúlsz bele. Mikor egy tudatosan gyermektelen nő az egész társadalomtól megkapja, hogy értéktelen mint ember, kb olyan szinten, hogy minek is született meg, közeli emberi kapcsolatai mennek rá emiatt, terápiára jár esetleg. Erre jön egy random idegen fazon aki elítéli emiatt, és olyanokat ír, hogy az ilyen selejtnek pusztuljanak ki a génjei. Na ezért kell rohadtul bocsánatot kérned, és együttérzést tanusítanod, és empatikusnak lenned mások problémáival!

aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21. Igen, ezt adom! Időnként túl mélyen vagyok, ilyenkor az egész világ az ellenségem! Nem jó ez nekem sem, de én is tudnék mesélni elég egyedi és hihetetlen sztorikat, amik egy átlagos nő számára felfoghatatlan. Ha valaki tudna egy járható megoldást mondani nekem, azt megköszönném! Természetesen nem ennél a kérdésnél, ezt nem akarom szét off-olni!

Én is észrevettem már magamon hogy nem átlagos szinten tudok bunkó és agresszív lenni, ami valójában az igazi énemtől nagyon nagyon messze áll!


Természetesen elnézést kérek a magam nevében, de megjegyzem hogy van aki felvette a személyemet és hasonló dolgokat ír mint én! Szóval vele nem tudok mit kezdeni, de a saját randalírozásomért, vagy ha rossz érzést keltettem valakiben, beleálltam, kötekedtem, azért ne haragudjom rám!


Igen, az én szavam járása volt az, hogy a természet elvarrja a szálakat azzal, hogy a dns nem öröklődik tovább. Viszont ilyet már régen, minimum egy éve nem írtam. Sokat gondolkoztam rajta hogy mekkora gé voltam, és ez azért bántott, még ha ezt senki nem is gondolta volna. Kitaláltam egy copy right-ot, így aki a nevemben ír, könnyen lebukik.


Még egyszer bocsánat azért ha megbántottam valakit, helytelen volt az út amin jártam! 🫤🤯😱🤬

aug. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!