Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az előbb tettek fel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előbb tettek fel egy kérdést hogy A Férfiaknak milyen egy " Álom nő "? Több válaszban is olvastam hogy: Odaadó! Ez nálatok pontosan mit takar? Mind szexuális mint egyéb téren? Csak kíváncsiság.

Figyelt kérdés
23 N

2017. ápr. 2. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szemszögemből nézve legalábbis nálam azt takarja, hogy megtudjak bízni benne, mindig úgy tudjak hozzáállni, hogy érezzem nem ver át, nem használ ki, hanem tényleg azért van velem, mert engem szeret, nem pedig mondjuk a pénzemért, vagy a külsőmért. Továbbá titokban ne csaljon meg más férfiakkal, az más ha barátai között vannak férfiismerősi, azzal nincs gond, de azért az ne legyen, hogy szeretőt tart magának. Tudjak rá számítani mindig ha olyan helyzetek állnak elő, amik mondjuk megpróbáltatások elé állítják a kapcsolatot, rokonok, ismeretlenek, rosszakarók, volt idegbeteg ex stb. Szexualitás terén? Hát... Mit tudnék mondani erre. Maximum annyit, hogy ha mondjuk kedveskedek neki valamivel, és érezzük mindketten akarjuk, akkor az inkább erotikus hangulatot árasszon, nem pedig valami vadállatot, ami nem jó. Olyan szexualitás legyen benne, amit tényleg élvezünk, nem pedig azért mert kényszerből csinálunk. Nekem ez a véleményem.


25/F

2017. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

számomra azt jelenti, hogy viszonzás nélkül is adna!

tehát nem az van, hogy mondjuk (ha a szexnél maradunk) leszop és elvárja, hogy nyaljam ki...

kapcsolatban ezzel engem gyorsan le lehet kenyerezni, mert nagyon jól esik, ha a másik a kedvemre akar tenni, ilyenkor sokkal, de sokkal szívesebben adok én is!

és nálam ez nem korlátozódik le szexuális dolgokra...

exeim sajnos eléggé önzőek voltak, meg követelőzőek, de más téren (nem párkapcsolat) megtapasztaltam és tudom, hogy nekem ez nagyon fontos!


24F

2017. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm szépen a válaszod
2017. ápr. 2. 20:03
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es akkor ennyierővel ha Te kinyalod Ne várd el hogy leszopjon. Így is tetszene a dolog?
2017. ápr. 2. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4:

pont ez az odaadó, hogy nem várná el

am igen többször volt ilyen, de úgy érzem ezzel az exeim vissza is éltek...önző dolognak tartom bizonyos szint után!


24F

2017. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!