Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szexeljek Domokos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexeljek Domokos Fannival?

Figyelt kérdés
Segítsetek, ma ismertem meg a cukrászdájában, nagyon aranyos és cuki, kedves :D:D:D puszival váltam el tőle:D:D de ő azt mondta csak házasság után akar szeretkezni emberekkel, de én nem birok addig várni =( vki ötlet, javaslat?
2010. nov. 2. 16:55
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

1. 17éves taknyos

2. mivan gyerek basz az izom?:D:D:D:D:D

2010. nov. 2. 17:16
 22/33 anonim ***** válasza:

17:15 :

Te vagy a bizonyíték h léteznek ilyen idegbeteg barmok, mint te :D:D

2010. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Jaa, 17 éves vagy? Akkor nem vagy taknyos, csak szimpla figyelem-hiányos gyerek.


Idegbeteg? Nehezen... de az ilyen sz.rarcúakat el kell tüntetni, mert ezekből lesznek a figyelem-hiányos, elmebeteg, magába forduló pszichopaták.

2010. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

17:17 vok

Jó tudjuk ez érthető mert féltékenyek vagytok:D

Am neked kéne valahova elmenni, aki egy ilyenen felkapja a vizet:D Az kell amit nemkaphatsz meg ?:D:D:D:D

2010. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Miért érzem azt, hogy a kérdező és az a válaszoló aki nemrég regisztrált, egy és ugyanaz? :)


...

2010. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Vedd feleségül! :D
2010. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

17:35 ös válaszoló:D

én vagyok a kérdező barátja és azért hiszed azt:D vagy mert hüje vagy... a hüjét direkt irom j-vel

2010. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
na végre egy értelmes, lehet feleségül veszsem :)
2010. nov. 2. 17:48
 29/33 anonim ***** válasza:
Hazudsz. Te skizofrén vagy... ez súlyos eset. Menj el orvoshoz.
2010. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Engem igazából nem érdekel, hogy ismered-e egyáltalán. De ha mégis ma ismerted meg nem gondolod, ha megtudja, hogy ilyen fa*ságokat írogatsz lekoptat?Bár nem tudom mitől különleges ez a fanni. Volt az x-faktorban.Azta...xD
2010. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!