Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szexeljek Domokos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexeljek Domokos Fannival?

Figyelt kérdés
Segítsetek, ma ismertem meg a cukrászdájában, nagyon aranyos és cuki, kedves :D:D:D puszival váltam el tőle:D:D de ő azt mondta csak házasság után akar szeretkezni emberekkel, de én nem birok addig várni =( vki ötlet, javaslat?
2010. nov. 2. 16:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
nagyon dulván
2010. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

3. válaszoló ismét!

nektek kéne elmenni irigységszihológushoz!:D:D:D:D

2010. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Szánalmas... :) Na jó, inkább hagyom ezt a kérdést, nem vagyok én orvos, hogy megpróbáljam kigyógyítani!
2010. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

3. válaszoló megiiiint :P

sok kocka gyik gyakori kérdést szörföli egész nap ... ők max arrol álmodhatnak h sikerul "elmenni" Fannira,... csak elotte megkéne tanulni h kell(masztizni)....:D

2010. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ember mi ez már! El kéne először bújni, megérni a 13. életévet, és megtanulni írni. Aztán majd talán elhisszük...
2010. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
igazatok van! bennem van a hiba, mért vagyok ennyire szép és király :O nem bennetek van, csak mert átlagosak vagytok, benne ma hiba! megértelek titeket..nnem ehet mindenki ilyen awesome mint én :) remélem azért átlagsoan leélitek a béna kiábrándító életetek egy csúnya nő melett aki messze nem oylan szép mint az enyém :) Sok sikert!!!
2010. nov. 2. 17:08
 17/33 anonim ***** válasza:

Jéé, egy egoista 8 éves kretén! Nincs is ennél szebb látvány! :D


Suliba vernek, hogy itt vagy ilyen kemény? :D

2010. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
oké igazatok van, kár hogy kérdeztem! tudhattam volna hogy ez lesz belőle! de ha élőbe iylet mond vki leszedem a fejét!
2010. nov. 2. 17:13
 19/33 anonim ***** válasza:

3. válaszoló megint és megint

ezt nektek hitetlen kutyák !! http://www.youtube.com/watch?v=ZeV6QHffAYg

2010. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Kérdező: gyere te nyomifejű... vagy inkább menjek én? Csakmert innen haza nem mész, de gondolom azért muterod legalább egy temetést szeretne neked... ha lesz még kit eltemetni! Kis taknyos p*cs vagy, vedd már észre magad!
2010. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!