Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szexeljek 16 évesen?

Szexeljek 16 évesen?

Figyelt kérdés

ööm itt most nem a kis tiniszexről van szó.

tényleg érettnek érzem magam,viszont az anyukám 18 évesen engedi meg. én viszont nem sokára már belemennék...


2011. szept. 19. 14:38
1 2 3
 1/29 napietus ***** válasza:
általános szabály, hogy előbb fogunk kormányt (mármint jogszerűen, tehát a "12 évesen apám ülében ülve beálltam a garázsba" nem számít), mint f*szt. ezt tartsd be, akkor anyukád is elégedett lesz :)
2011. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez a szabály csak nőkre vonatkozik.
2011. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
Ha akarod, akkor tedd. Nem kortól függ.
2011. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%

Ha elég érett vagy, akkor miért kérdezed???

Védekezni kérlek ne felejts el!! Jogod van sexelni, akivel csak akarsz. Én nem támogatom ezt, de ez az igazság. A te életed, élvezd ahogy szeretnéd, csak másoknak ne árts.

Viszont jólg gondold végig, hogy mi lesz a következménye, ki az akivel sexelsz, mire vágysz. Mindig ott a lehetőség, hogy anyukád megtudja....Vagy megbeszéled vele, vagy titkolózol. A lényeg, hogy olyat tegyél, amit nem bánsz meg és nem lehet bajod belőle. Bár nem lenne szabad, hogy ezért agyonverjenek.

2011. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 napietus ***** válasza:
14:40: persze, lányokra értettem :D
2011. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
asszem van egy olyan szabály/törvény hogy 16 évesen szülői engedélyel szexelhetsz (persze manapság leszarja mindenki, bár anyukád úgy látszik nem) és 18 éves kortól döntheted el te. 19/F
2011. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Menj csak bele egy olyan fiúval akit nagyon szeretsz. Miután odaadod magad neki maximum fél év és elhagy.(+-pár hét ez a tapasztalat sajnos)


Édesanyád meg butaságokat beszél mert ő nem volt soha fiatal nem tudja milyen az amikor átvágják az embert a palánkon aztán még jó sem volt és szép sem..

Jah és biztosan azért mondja mert rosszat akar neked! Ilyenek az anyukák=)


Sok sikert kívánok. Javaslom hallgass anyukádra okosabb és tapasztaltabb mint hiszed.

20/f

2011. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Kicsit vulgárisan annyit kérdeznék vissza: téged b***nak meg, vagy anyukádat?
2011. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 FFDP válasza:
52%

Ha anyád csak 18 évesen engedi meg, akkor ne vele csináld.

A te döntésed, ez csak egy vonal, ismerek érett 15 éveseket és éretlen 25 éveseket is. Ha úgy érzed készen állsz, hajrá!

2011. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:42

Én ezt úgy tudom, hogy a házasságra vonatkozik. De majd utána nézek valamikor.

2011. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!