Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szexeljek 16 évesen?

Szexeljek 16 évesen?

Figyelt kérdés

ööm itt most nem a kis tiniszexről van szó.

tényleg érettnek érzem magam,viszont az anyukám 18 évesen engedi meg. én viszont nem sokára már belemennék...


2011. szept. 19. 14:38
1 2 3
 11/29 napietus ***** válasza:

végül is ha szigorúan vennénk, akkor a 18 év alatti egyén a szülő gondnoksága alatt áll, tehát nem csinálhat SEMMIT a szülő tudta és beleegyezése nélkül (hiszen ő felel érte).


a 16 éves korhatár valóban a házasságkötésre vonatkozik. szülői engedéllyel a 16 évét betöltött nem nagykorú személy köthet házasságot, ezzel innentől nagykorúnak számít (hiszen kikerül a szülő gondnoksága alól).

2011. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem fogja meg? :)))
2011. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 napietus ***** válasza:
jóhátna...nem köll kukacoskodni :D érted te azt...
2011. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
tini vagy vagyis tiniszex,szerintem ne csináld még legalább 1 évet várj,ha lenne lányom,17be belemennék korábban biztosan nem engedném,és megtennék mindent hogy tudja gyerekként nem is szabad,és rosszul járna vele,megkérdezed itt,ráadásul elég bizonytalannak tűnsz,nem mellékesen nem szexelni kéne hanem szeretkezni,és olyan nincs hogy egy 15 éves érett,az az érett aki tudja hogy gyerekként nincs itt az ideje a szexuális életnek min 17-18 éves koráig vár vele,és csak a szerelmével
2011. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Messzemenőkig nem értek egyet az előttem szólóval! Egészen biztos vagyok benne, hogy óriási különbségek vannak testi és lelki érettség tekintetében a 15-17 évesek között. És biztosan van olyan 15 éves, aki érett erre és olyan 17 éves, aki viszont nem! (lásd pl.: Júlia Capulett)
2011. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
na már megint valaki a rómeó és júliával jön.. na figyelj egy gyerek az gyerek és nincs olyan 14-15 éves aki elég érett lenne a szexuális élethez,ha férjhez megy 15 évesen tőlem utána szexeljen de addig nehogy már
2011. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
és mint mondtam aki tényleg érett az nem szexel 12-16 évesen,mert belátja hogy korai
2011. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
50%

Jogi korhatár 14 év. Innentől kezdve szabad, de legalább ésszel tedd és ha valamit (nagyon) elrontasz, akkor ne ide gyere, hanem orvoshoz.


Sok sikert.

2011. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 napietus ***** válasza:
ja, ha valóban érett lenne, nemcsak annak érezné magát, tudná, hogy van még idő bőven.
2011. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak akik értelmesen válaszoltak. csak szólók hogy indigó gyerek vagyok (indigó felnőtt)és elég érett csak közlöm. ne kérdezd ez mit jelent, járj utánna. nem csesztetni akarok senkit, csak hogy lássátok be, igen is van olyan gyerek aki érett és értelmesebb. egyébként a korhatár az mintsem ér, mer a lelke lehet hogy már 1000 éves, de egy fiatal testbe született(költözött) a gyerekek okosabbak és értelmesebbek mint a felnőttek ezt lássátok be.!
2011. szept. 19. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!