Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szexeljek 16 évesen?

Szexeljek 16 évesen?

Figyelt kérdés

ööm itt most nem a kis tiniszexről van szó.

tényleg érettnek érzem magam,viszont az anyukám 18 évesen engedi meg. én viszont nem sokára már belemennék...


2011. szept. 19. 14:38
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
100%

Az lehet, h a lelke 1000 éves, de ha 12 éves testével nemi életet él, a partnerével a rendőrök fognak nemi életet élni. Ezt érdemes észben tartani, bár 1000 éves lélek van ennyire érett. Ha meg ennyire érett az 1000 éves lélek akkor minek kérdez.


Nem izélgetésből mondom...

2011. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
biztosan érett vagy ha szexelni akarsz,de itt kérdezed meg ne bízd el magad,én is elég érett voltam már 12-14 évesen sok mindenen keresztül mentem,hamar kellett felnőni,mégis gyerek voltam legbelül bármennyire is komolynak felnőttnek kellett néha lenni,és képzeld tudtam hogy nem 12-16 évesen kell gyerekként szexelni mert nincs itt az ideje,szóval nem kell folyton felmagasztalni minden tinit hogy értelmesebb mint a felnőttek meg érettebbek amíg nem tapasztaltad meg milyen felnőttnek lenni addig ne nyilatkozz majd 20on évesen rájössz mennyire nem voltál érett 16 évesen
2011. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
ha a gyerekek okosabbak,érettebbek,értelmesebbek lennének mint egy értelmes,okos érett felnőtt akkor 10évesen vezethetnének,dolgoznának,családot tartanának el,gyerekük lenne,feltalálnának dolgokat,gondolkozz már egy kicsit,lehet egy gyerek értelmes okos de azért ne túlozzunk,annyi az igaz hogy a gyerekek őszintébbek,de csak addig még nem kezdenek el kamaszodni mert akkor "meghülyülnek"
2011. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
istenem ennyi hülye embert...!!!
2011. szept. 19. 21:46
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a hülye de nagyon,inkább beszélj egy pszihológussal
2011. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én is érett voltam már 16 évesen is de engem nem vitt volna rá a lélek hogy ennyi idősen szexualizáljak :D Lassan viszont már jön a fíling. Csak várom a megfelelő alanyt... :)

17/L

2011. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 napietus ***** válasza:

ha érett lennél, meg úgy általában képes lennél a gondolkodásra, akkor nem hoznád fel érvként ezt az indigó-baromságot, ami kb. annyi értelemmel bír, mint a Kiskegyedben a horoszkóp.


ennyit az érettségről :D

2011. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
mi állít meg anyudon kívül?
2011. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
.....
2012. nov. 4. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!