Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szexeljek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexeljek vele?

Figyelt kérdés

Üdv van egy lány akivel MSN-en sokat beszéltem az utóbbi időben és most sexelni akar velem belemenjek szerintetek?

Fiú vagyok és kíméljetek a hülyeségrltől


2010. máj. 7. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi idős vagy?
2010. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17
2010. máj. 7. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ismeritek egymást és mennyire bízol benne?
2010. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Utazzunk picit előre az időben. Tegyük fel, hogy egy kényelmes hintaszékben üldögélsz nagypapaként, és az unokáidnak mesélsz. Egyikük megkérdezi, hogy hogyan vesztetted el a szüzességedet. Mit válaszolnál?


'Hát, egy tök ismeretlen lánnyal történt meg a dolog, akivel virtuálisan beszélgettem csak, de számomra teljesen ismeretlen, anonik emberek azt mondták egy fórumon, hogy tegyem meg, így hát megtettem.'


Szép kis jövő, mi? Ha még nem tetted meg, akkor ülj le a szüleiddel beszélgetni, és kérdezd meg őket, mit jelent a szex. Nem, nem azt, hogy beteszed a farkad.

2010. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 22:19


Ott a pont

2010. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó de nem vagyok szűz. HOPP
2010. máj. 7. 22:23
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
mindig azt tudom mondani: ha ez még kérdés, akkor ne! ahhoz hogy lefeküdj valakivel, legyél biztos benne hogy akarod :D
2010. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most ez minek kérdezed??? Mi nem dönthetün helyetted, egy átlagos srác, ha egy kicsit is jól néz ki a csaj rögtön megd*gná, mondjuk ha visszautasítod elég rosszul eshet a csajnak.
2010. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mázlista...
2010. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
ÖÖÖ...Egyáltalán találkoztál már a lánnyal??Mond te normális vagy?Látszik hogy tapasztalatlan vagy eléggé..Na mind1 kisfiú,még fejlődnöd kell..;)
2010. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!