Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szexeljek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexeljek vele?

Figyelt kérdés

Üdv van egy lány akivel MSN-en sokat beszéltem az utóbbi időben és most sexelni akar velem belemenjek szerintetek?

Fiú vagyok és kíméljetek a hülyeségrltől


2010. máj. 7. 22:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nem vagy már szűz? na, akkor most tényleg nagyot koppantam. elnézést kérek tőled. látszik rajtad, hogy már egy érett fiatalember vagy, van tapasztalatod, tehát sokkal különb vagy azoknál, akik még szűzek, viszont nem tesznek fel hülye kérdéseket. ezzel együtt gratulálnék is a nagy eseményhez, hogy bedugtad a farkadat egy diny... CSAJBA, ezáltal hirtelen felnőtt férfivá értél. Gratulálok!
2010. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!