Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az komoly hogy egy mai férfitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az komoly hogy egy mai férfitól a mai nők elvárják hogy járjon kozmetikushoz, fodrászhoz, szőrteleníteni stb.?

Figyelt kérdés
aug. 24. 13:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
53%

Már megint miért az a lényeg, hogy a média mit akar rányomni az emberekre?


Itt az idő tudatosul i, hogy ami csak körbevesz minket, az mind, mind csak piac! A tetoválás is egy hót baromság, de mivel a nagy sztárok eljezdték, így ma már a legutolsó prolinak is kell. Mivel piac, óriási a profit rajta. Ugyanez a szakáll, az összes ruha, a sportok fele, a jóga, az ezo és spiri dolgok, az autók, a telefonok stb. Teljesen jól ellene ezek nélkül is az emberiség, de a reklámokkal hiányt keltenek az agyban, ezért az emberek megveszik. Na meg ettől érzik magukat sokkal többnek, intelligensebbeknek.


Van egy normális középút, de ezt minden esetben túltolják, mert hát az átlagos az vér ciki, te többet érdemelsz. Ez kizárólag csak a multiknak hoz dollár milliókat. Az emberek 80%-a meg csak egy értéktelen fogyasztói massza.


Az érték ott kezdődik, hogy a világ számára csak egyszer is létrehoztál már valami hasznosat? Segítettél valamiben? A tetkó, a szakáll, a menőzés, a drogdílerkedés, a konditermezés az egó miatt teljesen értéktelen valami.

aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
61%
11-es vagyok. Nekem nem tetszenek a szőrös férfiak, ez van. Miattam ugyan nem szőrteleníts, soha semmi dolgunk nem lesz egymással.
aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell járni, de tartsa rendbe magát. Legyen tiszta és ápolt. A franc akar olyannal lenni, aki nem is tisztálkodik megfelelően.
aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
72%

Az a bajod kérdező, hogy valamiért egy homogén masszaként tekintesz a világ összes egynemű emberére! Ami szerintem eléggé idegesítő és gagyi. Vannak emberek, akik maguk is rohadt igénytelenek, ebben szocializálódtak, és a másikon sem érdekli őket, ha 2 napja nem fürdött. De majd mindenki maga eldönti, hogy ő mit vár el egy férfitól, vagy nőtől.


Szerintem a szőrtelenítés messze nem alap a legtöbb hazai nőnek. De a fodrász például számomra igen, ha nem csak tüsi/kopasz az ember. Engem taszít az igénytelen hajszőr. És annak is örülök, ha a férfi is használ arcápoló szereket. Ha valakinek pedig csúnya az arcbőre, biztos hogy csak akkor érdekelne, ha rendszeresen járna kozmetikushoz, és foglalkozna vele.

aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
58%

#22

Tetoválások már az ókorban is léteztek... Illetve egy lapon említeni tetkóat és a konditermeket a drogkereskedéssel hihetetlen ostoba és értelmetlen megközelítés.

aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, de a kilógó, gondorodő, izzadságot csöpögőtető honalszorzet undorító. Legalább trimmeld.
aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
27%

#25 „Tetoválások már az ókorban is léteztek...”

… és konkrét jelentéssel is bírtak. Ezzel szemben mára már visszaredukálódott egyfajta ürességet reklámozó divattá.

„Illetve egy lapon említeni tetkóat és a konditermeket a drogkereskedéssel hihetetlen ostoba és értelmetlen megközelítés.”

Fától az erdőt…

A 22-es versenyző ezeket azért sorolta fel egymás után, mert ezek tényleg olyan dolgok, amikről egyesek azt hiszik, hogy általuk valódi értéket képviselnek. Ergo, az ilyen felmutatott „értékek” nélkül még fabatkát sem érnek.

aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
61%
Ha cumit szeretne, borotválkozzon. Ha nem borotválkozik, akkor meg ne nyikorogjon hogy nem elég jó a szex.
aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
69%
Én 1948-ban születtem, de a fodrász már az én fiatalkoromban alap volt, meg az is, hogy kezeltettem a bőröm, amikor kellett, és ápoltam a szőrzetem. Nem azért, mert az akkori "mai nők" várták ezt el, hanem én, saját magamtól. Sőt, emlékszem még a dédnagyapámra, aki mindig úgy ment aludni, hogy valami kenőcsöt kent a bajszára, és bajuszkötőt tett fel. Az igénytelenség és az ápolatlanság már régen is legfeljebb valami putrisoron dívott, ott számított "férfiasnak" a hasonszőrűek között. Nézz meg akár régebbi filmeket, de ne csak a színészeket, senki sem úgy nézett ki, mint valami hobo, még a gyári munkásoknál is alapvető volt, hogy le van vágva a hajuk, műszak után bekrémezik a kezüket.
aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
70%

Az ókori Egyiptomban, görögögnél és rómaiknál is szőrtelenítették a testüket a férfiak. Ez az időszak több ezer évet ölel fel. Aztán jött a sötét középkor, ami egy sokkal rövidebb szakasz.

És az afrikai, dél-amerikai népek is sok helyen szőrtelenítettek.

aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!