Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az komoly hogy egy mai férfitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az komoly hogy egy mai férfitól a mai nők elvárják hogy járjon kozmetikushoz, fodrászhoz, szőrteleníteni stb.?

Figyelt kérdés
aug. 24. 13:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
37%
A szőrtelenítés alap, vágahtja ő a haját ha ért hozzá, nem kell mindenképp fodrász. Kozmetikushoz akkor menjen ha szükséges.
aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

8: Nem vagyok tini, nem vagyok pattanásos, teljesen normális a bőröm.

Szemöldökszedetés...jézusom....


Én szőrteleníteni is csak a bré körül szoktam időnként a testen. Igaz nem si vagyok egy szőrös típus, de vágja a hónaljszórét az aki meleg én nem fogom.

aug. 24. 13:14
 13/32 A kérdező kommentje:

11: Mi alap? Én nem leszek csupasz csiga, mert pár nő szerint az a férfias ha úgy nézel ki mint egy meleg...


Igen, mellkasszőröm van, hason is akad némi, és?

aug. 24. 13:15
 14/32 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk az intim és a hónalj szőrtelenítés szerintem alap. Én "elvárom", olyat keresek, aki szintén annak tartja. Emellett én örülök, ha a mellkas szőrt is kordában tartja, de ott nem ragaszkodom a teljes csupaszsághoz. A szőrös hát meg kizáró tényező. A kozemtikus indokolt, ha problémás a bőre, a fodrász meg már csak egyéni preferencia kérdése. Ha tud normális hajat vágni magának otthon, nekem az is tökéletes, de azért sok pasi szeret fogdrászhoz járni.

Akinek ez b.uzis, lelke rajta, én rühellem a szőrt, nem gondolom, hogy vonzó a pattanásos, aknés bőr és sokkal vonzóbb egy férfi, ha odafigyel a megjelenésére, amihez a haja, arcszőre sokat hozzátesz.

aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
45%

Nekem a hason lefelé tekergő szőrcsík nagyon bejön. XD


A hónalj borotválás szerintem nem alap, a a fanszőrzet már az. De, hogy most borotválja az egész testét miközben férfi és ők szőrösebbek egyenesen nevetséges.

aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
88%
Hát figyelj, szerintem az az alap, hogy adsz magadra. Normálisan van ápolva a hajad, nem néz ki úgy a bőröd, mint egy leprásnak például. A szőr kérdés eléggé egyéni, én mondjuk ebben rugalmas vagyok, volt már elég szőrös párom is, meg meztelencsiga is, de tudom, hogy ez sokaknák vitapont. Szerintem senki nem várja el, hogy egy pasi kozmetikushoz járjon (én sem járok, pedig nő vagyok) csak legyen igényes. Ugyan akkor nem lesz valaki attól meleg, ha elmegy egy kozmetikushoz, esetleg használ egy arckrémet. Nem tudom mikor fog kikopni az, hogy bzis ha valaki ilyen módon ad magára, tiszta hülyeség. Ezerszer inkább lennék együtt egy olyan pasival, aki kozmetikushoz meg manikűröshöz jár, mint aki igénytelen csöves. Nekem mindegy, hogyan oldja meg az illető, de legyen rendezett.
aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
58%

#12 + #13

A párom néha szedi a szemöldökét, hogy hosszútávon ne úgy nézzen ki, mintha egy hernyó élne a szemei felett. A nemiszerve körül és a hónaljait rendszeresen szőrteleníti; hogy miért? Ugyanazért, amiért én nőként megteszem ugyanezt.

Ha szerinted ilyesmi miatt lesz meleg valaki, akkor hadd ne részletezzem, hogy mennyire ostoba a megközelítésed a témához, no mindegy. A lényeg az, hogy te kényelmesen legyél a saját bőrödben, illetve azért meg lehet hallgatni a párodat, ha van valamilyen hozzáfűznivalója.

(#2)

aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
57%

13, min akadtál így ki? Vannak nők, akik a szőrös pasikat keresik. Keress olyat, ha zavar a szőrtelenítés. Nem értem a felháborodás okát. Azon is így felbszod magad, ha valaki nem szereti a kedvenc ételedet?

Eltérő emberek, eltérő ízléssel élnek a világon. Nincs ebben semmi meglepő, vagy megbotránkoztató.

aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
52%

Fúj, nem. Egy férfi legyen természetes. Csak a szemöldök közét szedem a páromnak és ennyi. Szép szakálla van, dús szemöldöke, hosszabb haja. Kéne a francnak és meztelen csiga.


29N

aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
63%
Bevallom nekem a nagyon szőrös férfiak nem tetszenek. De azért legyen már rajtuk szőrzet ha férfinak születtek. A meztelen csiga férfiak többsége szerintem eléggé bajba vannak mert nem érzik magukat eléggé férfiasnak. Viszont a túl szőrös férfiak is. Arany középutat választom.
aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!