Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nő + idősebb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nő + idősebb férfi kapcsolatnál az emberek miért drukkolnak annak hogy hamar vége legyen vagy hogy össze se jöjjenek?

Figyelt kérdés

Meg mindig felhívják a figyelmet hogy ez nem fog sokáig tartani.


Miközben manapság azonos korú emberek között sem gyakoriak a hosszú távú kapcsolatok.



aug. 24. 12:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Igazából talán egy kicsit irígykednek az ilyen emberekre.

Ezt nagyon lehet érezni,engem is érint. 2 évvel ezelőtt egy 21 éves kis cigánylány idősebb seggnyaló szolgát keresett. Én 50 plusszosan jelentkeztem, aztán az lett a vége, hogy tőbb lett belőle, mert annyira jól csináltam.😝

aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
10-es azt te hol hallottad, hogy a nők előbb öregednek? Nézz meg egy negyvenes párt, hogy hogy néz ki a férfi és hogy a nő. Elárulom, hogy a csaj fog jobban kinézni. Eleve a nők tovább is élnek, szóval igazából az lenne az ideális, hogyha a nő lenne az idősebb. Csak nem ez a szokás, régen az öregedő pasik, amikor úgy döntöttek, hogy elég volt a kalandozásból, elvettek egy tizenéves szüzet. Fordítva persze már furcsa.
aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Ez pontosan így van.

Ma az 50-55 körüli férfiak azért nem találnak 50 körüli nőt, mert ezek a nők a 10-15 évvel fiatalabb férfiakat keresik.

Főleg ha még jól is néz ki, csinos is, arról meg már ne is beszéljünk.

Ma egy 50 körüli szép arcú csinos nő, a 40 körüli férfit keresi.

Az meg már megint egy másik téma, hogy sok 30 körüli lány meg az 50 plusszos férfit keresi, de ahhoz óriási szerencse kell, és nagyon jól kell kinézni, mondhatni, hogy Topp 10-esnek kell lenni.

Van akinek van ilyen óriási szerencséje, de az nagyon kevés.

aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerűen ilyenek.Féltékenyek az emberek.A fiatal fiúk az idősebb férfira,hiszen biztos valamivel sokkal többet tudott nyújtani,mint ők,hogy a fiatal nő őt választotta.Az idősebb nők irigyek a fiatal lányra,hiszen titokban a férjük is pipihusikra verik titokban.A legtöbb ember rosszindulatú,irigy,a tipikus ha én nem vagyok boldog,más se legyen az.
aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!