Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb emberektől kérdezném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb emberektől kérdezném főleg, van valaki úgy, hogy az élete delén túl is úgy érzi egy régebbi kapcsolatáról, hogy sose lesz ilyen más, ő volt a non plus ultra, bármilyen kapcsolat jön még életében, mind már csak árnyéka lesz annak?

Figyelt kérdés
Most ez a félelmem, több éve nem sikerült érzelmileg magam mögött hagyni valamit. Bár az élet, a jövőm (már a B oldal) rácáfolna, de azért lehet, hogy valóban ezt igazolja majd az élet. Vagy ezt én döntöm el, a hozzáállásommal?
jan. 3. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Aki nincs mellettem nekem az soha nem is lesz etalon. soha nem helyezek mások felé olyanokat akik mégcsak jelen sincsenek az életemben es felőlük fel is fordulhatnék akármilyen No one vagy sztárpali. Mégis egy nulla..
jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem akarod elengedni. Olyan nincs, hogy nem. Ha valaki igazán akar valamit, akkor arra képes is. Ajánlom, hogy menjél terápiára. Segít az elakadásodban, abban, hogy hogyan gyászold el ezt a kapcsolatot és a sikeres tovább lépésben is.
jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Le kellene zárnod a visszafele vágyakozást, és hagyni magad nyitni az újra.
jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogy kell csinálni ezt? Addig a pszichológusom is eljutott,hogy nem nem tudom, nem akarom elengedni. Azt nem tudom,hogy kell hagyni nyitni magam az újra. Semmi új nem vonzó , nem jönne szívből, hogy erőltessem ezt a nyitottnak levést?
jan. 3. 16:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben voltam. Terápiára is mentem, aminek az lett a vége, hogy lesz, ami lesz, én megkeresem, hátha lehet újabb esélyt adni a dolognak. És lehetett. Ha nem lehetett volna, akkor pedig könnyebb lett volna az elengedés is.
jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Vannak akiknek csak az a jó meg isten aki elhaggya.

Aki mellette van azt pedig nem becsülik. De ha az lelép, akkor hirtelen nagyot nő a szemében.


Vannak akik csak akkor tudnak szeretni ha jo messze van a másiktol. Illuziokban élnek. Mindenki abban el amiben akar.

jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor ne úgy állj hozzá, hogy nyitott legyél. Hanem úgy, hogy ne zárkózz el. És ha jön valaki aki felkelti az érdeklődésed, meglátod, fakulni fog a ragaszkodásod a régihez.
jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Próbálsz ismerkedni? Mert ha nem engedsz be más embert az eletedbe, akkor ezt az űrt mindig az exed fogja kitolteni a fejedben.
jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Volt egyszer egy 8 évig tartó kapcsolatom.

Az, hogy nem lesz már jobb annál, szinte biztos.

Viszont ennek ellenére sem sírom vissza, nem kellene most már.


Tehát ambivalens a dolog.

jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, most én is ebben a cipőben járok. Nagyon szerettem a volt kedvesemet, de ő rájött, valami másra vágyik, azt mondja nem az én hibám, szeret, de nem szerelmes. Én abszolut vele terveztem, most nem tudom, hogyan tovább.
jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!