Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi közli veled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi közli veled, hogy jó a kapcsolata a feleségével, de veled megcsalná, akkor te belemész?

Figyelt kérdés

Tehát közli előre, hogy ne számíts semmi komolyra.

Ebbe van, aki jó szívvel belemegy, hogy csak második legyen?


2023. dec. 1. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Bemártom a nőjének bizonyítékokkal! Vagyis váltok vele üzeneteket, kérek f*tok képet és elküldöm a nejének.
2023. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Csatlakozom az egyeshez.

Persze, jó a kapcsolata a nejével, de azért félredugna. Undorító..

2023. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

1 Akkor veled nem kazdek.

Casanova

2023. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Én igen, de csak ha olyan férfiról van szó, akihez nagyon vonzódom. Olyat, akihez alig vagy leginkább semennyire sem, találok bőven egyedülállók között is. Igazából csak olyat találok, amiből kurvára elegem is van már, úgyhogy helyettük inkább lennék végre olyannal, aki megmozgat, még ha csak egy vagy több szex erejéig is.
2023. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Biztos van. Én ugyan nem.
2023. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem. Volt egypár ilyen ajánlatom.
2023. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Egy szintén házas nőnek pont jó.
2023. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ha jó a kapcsolata a feleségével, akkor ezzel azt mondja, én lehetnék az ágybetéte. Én ennél milliószor többet érek. Nem leszek senkinek a szexjátékszere, ha nős, ha nem nős. Ez lényegtelen.
2023. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, de nekem ez irtó kiábrándító, akármilyen nagy is volt előtte a vonzalom.
2023. dec. 1. 19:54
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Biztos hogy nem, akármilyen vonzó. Sőt be is mártanám a feleségénél. Más lányokat/nőket előrébb helyezem mint a férfiakat.
2023. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!