Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok ismerkedés/ran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ismerkedés/randi közben ha a férfi bevallaná, hogy már több feleséggel is volt szexuális viszonya(más feleségével járt össze miközben ő szingli volt) és két nővel is lefeküdt már egyszerre?

Figyelt kérdés
Nők véleménye érdekelne természetesen. Tényleg jobb mindig őszintének lenni, vagy ilyen szintű információk inkább maradjanak titokban?

2023. okt. 22. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi a banatos fszert kene neked ezt elmondani? senkit nem erdekel
2023. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dobtak már be olyan kérdést párszor, hogy mi volt a legextrémebb hely/szituáció ahol csináltam. De mindig finomítottam a válaszomon.
2023. okt. 22. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a pasi.
2023. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A múlt az múlt. Számomra az a fontos, hogy a jelenben hogyan viszonyul/na a párjához, a párkapcsolathoz, egyezik-e az értékrendünk...

Egyébként magam se voltam egy ártatlan bárány, szóval nem ítélkezem. Az őszinteséget viszont becsülöm.

2023. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen szintű információk inkább maradjanak titokban."


Ennyi. Így van. Ha csak nem akarsz később problémákat, amik nyilvánvalóan lesznek, ha ezt benyögöd valamelyiknek.

2023. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nem csak a feleségem tudott róla, hanem kb mindenki.

Totál pozitív volt, a nők imádják a pletykát, kíváncsiak voltak a részletekre is, de nem hiába, a legtöbb nő fejében megfordul a szeretőtartás 😂😂

2023. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Offos
2023. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez mind nőfüggő. Egyébként talán az a legjobb, ha leszögezitek, hogy ami előtte volt az nem számít. Aztán ha mégsem, akkor egy veszekedésnél, hozzád vágja, hogy mert te ezt csináltad, te azt csináltad, te a Marit kúrtad és te ilyen szemétláda vagy, biztos most is azt csinálod... hidd el, láttam már egy pár válást. Ismerek ilyen férfiakat, én is csináltam már hülyeséget.


Ha meg úgy érzed nem fogja ellened fordítani és van annyira nyitott, hogy ne undorodjon meg tőled, akkor az őszinteséged értékelendő.

2023. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pozitívan kell előadni, én mindig azt mondom, hogy azért kényszerültem ezekbe a szexuális kalandokba, mert akkor még nem ismerem őt! :)
2023. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!