Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori az hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az hogy a nő kénye-kedve dönti el, hogy a kapcsolatát komolyan veszi-e?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy nyitott az ismerkedésre, aztán hirtelen beközli, hogy van kapcsolata. És még a férfit mondja el minden bunkónak, hogy szeretett volna tőle kapcsolatot vagy szexet. De amíg nyitott volt és adogatta a jeleket addig persze nem volt baj, hogy kapcsolata van.

Mintha arra használnák a "Van párom!" jelmondatot, hogy gyors lekoptatás legyen amikor ők megunták a másikat és nem a kedvük szerint alakul valami. Ez van mögötte? Ha a kedvük szerint alakul, akkor nem nyögi be, hogy van kapcsolata? Vagy lecserélik a párjukat az újra?

Egyre több nőnél tapasztalom ezt, és emiatt egyre kevésbé tudom komolyan venni és tiszteletben tartani, ha azt mondják, van barátjuk.



2023. nov. 15. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondja hogy van párja mindegy, hogy igaz-e, a lényeg, hogy lekoptat.
2023. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vszeg semmiféle romantikus célú ismerkedésre nem volt nyitott, de te képzelegted oda.
2023. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem nyugodtál le?
2023. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több nőnél tapasztalod ezt. Jaja🤡
2023. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már tegnap kiírtad, megbeszéltük, lapozzunk.
2023. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg semmi közöd hozzá. Ha azt mondja, hogy van párja, tartsd tiszteletben. Pont. Vagy ha akármilyen okból nem akar semmit, akkor el kell fogadni. Nekem is volt olyan tapasztalatom, hogy teljesen normálisan elmondtam, hogy ne haragudj, nem szeretnék ismerkedni, van párom. Erre hitetlenkedett, meg számon kért, hogy sehol nincs kint egy képünk meg semmi, biztos kamuzok, csak tőle nem akarok semmit. Pofám leszakadt, hogy mit képzel, miért hazudtol meg. De ha igaz is lett volna, akkor is hogy jönne valaki ehhez? Rettenetesen kellemetlen viselkedés ez a hiszti. Sokan nem tudják, hányas a kabát.
2023. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet a "jelek" amiket fogtal valojaban csak kedvesseg, gyakran felreertik pasik.

De lehet az is amit te mondasz, de ezt igy most mi nem fogjuk tudni.

2023. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!