Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom arra a helyre akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom arra a helyre akar elvinni nyaralni,ami az elöző barátnője kedvenc helye?Ez nem gáz?

Figyelt kérdés
A barátom nem is sejti,hogy én ezt nem tudom.Egyik haverjàtól tudom ezt az infót....

aug. 24. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Gáz ha ő neki nem a kedvenc helye az extől függetlenül.
aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Most akkor ne fürödjek a tengerben, mert a párom (meg az exeim) exeinek 90% fürdött benne, amikor együtt voltak? Ez butaság, ha egy hely jó, akkor jó, ne csinálj magadnak problémát szerintem.
aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is elvitt úszni, fürödni ahová járt a volt párjával és egyáltalán nem érdekelt mert tudtam, hogy nagyon szeret engem. Ha te nem érzed, hogy szeret akkor vagy önbizalomhiányod van, vagy ad rá okot. Döntsd el mi játszik szerepet és aszerint cselekedj!
aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
De az nagyon,még csak az kell hogy történeteket meséljen.
aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Gáz hiszen nem is mondta el, hogy a kedvenc helye. Szerintem nincs túl rajta. Jó lenne szakítanod vele...
aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Az csak egy hely. Ha jó hely miért ne lehetne odamenni.
aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Valószínűleg amiatt, mert ő is szereti a helyet. Nem hinném, hogy ebbe olyan sokat kell belelátni...


De ha zavar, akkor mondd neki, hogy te inkább máshova szeretnél menni.

aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem azért nem mondta, mert nem érdekli, hogy az exének mi a kedvenc helye. Ő veled akar nyaralni egy olyan helyen, amit szeret. Gondolom, egy csomó dolgot meg akar mutatni ott neked. Érzésem szerint a "haverja" próbál bekavarni.
aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Oldfire ***** válasza:
57%
Bunkóság.
aug. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Egyik haverjàtól tudom ezt az infót...."


Egy igazi jóbarát... Lehet tényleg ez a kedves ember akar bekavarni. Legalábbis nem értem minek kell ilyet mondani.


Szerintem ne görcsölj rá. Valószínű, hogy a barátod szereti ezt a helyet és meg akarja mutatni. Nem hinném, hogy most veled akarna visszajárni nosztalgiázni.

De ha neked kellemetlen, akkor beszéljétek meg, hogy inkább máshová menjetek. Annyi szép hely van a világon.

aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!