Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon boldog ember az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon boldog ember az ilyen aki anya létére elmegy mindig a kedvenc bandájára minden koncertjére miközben fiatal gyerekeit otthon hagyja?

Figyelt kérdés
júl. 6. 10:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Egy anyának is jár néha a kikapcsolódas. Milyen koncert? Hány évesek vagytok?
júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom azért megy mert boldoggá teszi, szóval igen, valószínűleg boldog.
júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Rock koncert.

Azt nem tudom, csak láttam a neten.

júl. 6. 11:01
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Biztos boldogabb mint az, aki mindig otthon ül a gyerekeivel.
júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Akkor minek kellett neki gyerek???

Logikátlan a gondolkodása.

júl. 6. 11:44
 6/34 anonim ***** válasza:
51%
Ha ezzel nem veszélyeztetné a gyerekeit-környezetét, akkor rendben lenne.
júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne mehetne? Ha addig más vigyáz rájuk, akkor mi a probléma? Ha valaki anya lesz, már nem szórakozhat?

Nekem 2 gyerekem van, 27.-én megyek Rammstein koncertre, addig a férjem lesz velük.

Be kellene gubóznom és csak a gyereknek élni?

júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
A gyerekeknek anya hiányuk lesz, mint annó nekem :/
júl. 6. 11:54
 9/34 anonim ***** válasza:
94%

Azért mert egy évben 1-2 alkalommal nincs otthon az anyjuk, még nem lesz anyahiányuk.

Azért szerintem egy nőtől sem kellene elvárni, hogy adjon fel mindent, csak mert gyerekei vannak. Ebbe bele is lehet ám betegedni, csak a környezet sokszor leszarja.

Ha te anyahiányos voltál, akkor valószínűleg napi szinten egyedül /vagy másra voltál hagyva.

júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
A Facebook oldalon láttam a képeken, hogy minden rock koncerten ott van az első sorban!
júl. 6. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!