Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A város "mindenki kedvenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A város "mindenki kedvenc szépfiújá"nak ha nem adod be a derekad, az erény vagy sem?

Figyelt kérdés

Tehát fűz rendesen, majdnem elhiszed, hogy őszinte de időben kapcsolsz, hogy kb az ezredik lennél, max 2 hét és dobna.

Nem ismertem előtte,

Miután szakítottam, utána mondták ismerősök hogy szinte fogadás ment arról hogy engem is megfektet e.


Én örülök, hogy nem sikerült neki.


2023. okt. 1. 18:36
A kérdező szavazást indított:
Erény
Lúzerség
Nem érdekel, hogy strigula lennék
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az. Ha népszerübb embereknek egyből ugrik egy nő, onnantól kezdve csak szexjáték a férfiak szemében. Olyan párt keress akivel jól érzed magad, ne olyat aki az átlag prolik szemébe valaki.
2023. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ.

Ha te komoly kapcsolatot keresel, akkor jól tetted. Nekem volt olyan időszakom, amikor csak szexelgetni akartam, és pont leszartam, hogy melyik fiú mennyire gondolja komolyan.


Teljesen a TE vágyaidtól függ a dolog. Ha nem bántad meg a visszautasítást, sőt még örülsz is neki, akkor szuper, jól döntöttél. De ne csinálj belőle erényt, mert nincs ebben semmi fennkölt vagy magasztos. Követted a vágyaidat és a hosszú távú terveidet, ennyi.

2023. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Milyen szakításrol van szó?
2023. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Érzelemmentesen dugni bárkivel lehet, kit érdekel, viszont az ilyen hazudozó, link, emberileg teljesen üres férfiakkal nem érdemes. Az ilyennel még egy sört se innék meg, mert annyira taszítanak, nem hogy lefeküdjek velük.
2023. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mitola varos szepfiuja mert egy 30 fos tarsasagban o legnagyarcubb kis bzi virag? Vagy a varos akkora mint egy nagyobb falu.. xd
2023. okt. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem társaságban


Közepes városban eléggé híre van azoknak akik helyesek de soha nincs fix parkapcsolatuk. Emiatt hosszú évek alatt előbb utóbb hírhedtek lesznek. De mindig akad akihez a híre nem jut el vagy nem időben. Meg persze sokan abban bíznak h majd ők, az ő jófejségükkel lazaságukkal szexuális teljesítményüket külsejükkel majd magukhoz láncolják de ez soha senkinel nem következik be

2023. okt. 1. 23:12
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Tehat falu varos.
2023. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem erény, hanem józan gondolkodás.
2023. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
A népszerű “falu bikái” mindig taszítottak. Sose voltam hajlandó beállni a sorba.
2023. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megyeszekhely de mindegy 😂
2023. okt. 5. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!