Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltatok olyat gyerekként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok olyat gyerekként hogyha a plátói szerelmeteknek volt egy kedvenc színe, üdítője, stb.. akkor nektek is az lett a kedvenc? Tehát lemásoltátok.

Figyelt kérdés
jan. 11. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

En sem én más hülyeségeket csináltam plátóikkal.

Pl órákig néztem edzéseken ahogy focizik úgy hogy egyáltalán nem érdekel engem a foci, csak ö.

Írtam neki róla lemondó búcsúlevelet, hogy feladtam, ugy se kellek neki, elengedem stb, es odaadtam az osztálytarsamnak hogy adja neki oda. Megkapta és le se sz.rta.

Volt hogy barátnőkkel felcsöngettünk hozzá nem e lejönne, hát nem jött le.

Stb.(ez kb 8.osztály)

Felnőtten találkoztunk neten, erre azt meséli, anno még nagyon gyerek volt de szerinte ha több esze lett volna, biztos lefektetett volna juj. És gyerekes röhögés a mondat végén.

(Szóval felnőtten még hülyébb, mert pár hasonló aranyköpése után így offoltam is.)

jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Esetleg a zoviba, de utána már nem.


Felnőttként a legtöbb ember inkább csicskulásból csinál ilyeneket, pl. a főnök szar poénján mindenki röhög, a börtönben pedig mindenkinek a véleménye megegyezik a "jógyerek" zárkamenőével.

jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennél még nagyobb hülyeségeket is csináltam gyerekként/tiniként ilyen téren. :D
jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Már gyermekként is volt önálló személyiségem, ízlésem, gondolataim. Már akkor sem akartam feloldódni mások személyében önmagam feladva.
jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdítőnél nem, de érdekelt minden, amiket szeretnek, pl megnéztem filmeket, meghallgattam zenéket, elolvastam könyvet, amiről tudtam, hogy szeretik. Azért ilyen dolgokból kicsit meg lehet ismerni jobban valakit, hogy milyen ember. Sokszor nagyon tetszett nekem is az adott dolog, nyilván egy pluszt a dologhoz, hogy tudtam, hogy neki is sokat jelent. De általában ösztönösen olyan emberek tetszettek/tetszenek, akik hasonló ízlésűek, mint én.
febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!