Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők,mi a véleményetek 40-50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,mi a véleményetek 40-50 éves férfiakról akik a szüleiknél laknak?

Figyelt kérdés

Ha a szülők egészségesek,anyagilag sincsenek rászorulva,ha a

40-50 éves gyerekük is egészséges,dolgozik de mégis a szüleivel él a mai napig.

Abban az esetben mi a véleményetek a 40-50 éves gyerekről?



aug. 24. 09:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*férfiról
aug. 24. 09:45
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy nem szeretik az ilyeneket, akkor minek teszel fel felesleges kérdést?
aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Azt gondolnám, hogy nem tudott leválni a szüleiről rendesen. Nem egészséges felállás.
aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Nagybátyám annak idején nem akarta egyedül hagyni a nagymamát, haláláig vele élt. Nagyon jóképű férfi volt, válogathatott a nőkben, mégsem nősült meg soha, de ez nem a nőkön múlt. Akkoriban ez nem számított hátránynak, sok házaspár élt együtt a szülőkkel, mert szinte lehetetlen volt lakáshoz jutni. Ma már egészen más a helyzet, mindenki önálló otthont akar, nem szeretne az anyósával élni. Azért az sem mindegy, miért lakik az a férfi az anyjával. Vannak kényszerhelyzetek, pl. válás, amikor a nő marad a lakásban. Sajnos mindenképpen hátrány.

N

aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Semmi. Soha semmi dolgom nem lesz egy ikyen férfivel.
aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Tökmindegy, hogy férfi vagy nő, egyik esetben sem túl előnyös. Régen normális volt, hogy több generáció élt egy fedél alatt, ma már máshogy tekintünk ezekre a dolgokra.


Persze azt hozzátenném, hogy érdemes benézni a dolgok mögé, mert az önálló élet lehet kamu kirakat is. Pl. az én unokatesóim férjezettek, a saját lakásukban laknak, ennek ellenére anyuci viszi nekik az ebédet, a szülők vásárolnak be nekik, bejárónő takarít, mert teljesen életképtelenek (nem betegek, csak lusták).


Én nő vagyok, elég sokáig (késő húszas éveimig) laktam a szülői házban, volt, hogy elköltöztem, de vissza kellett költöznöm stb. Hihetetlenül frusztráló érzés, nagyon kellett erőlködnöm, hogy anyagilag összeszedjem magam annyira, hogy véglegesen el tudjak költözni.


Meg volt egy udvarlóm, rohadt gazdag és magasan edukált csávó, családi örökség révén bármikor megtehette volna, hogy vesz magának saját lakást vagy házat bárhol, ennek ellenére a nagynénjével lakott a rózsadombi villájukban, teljesen érhetetlen okból. Természetesen abnormális debil volt a gyerek, ejtettem is gyorsan. Azóta is szingli, amennyire tudom, pedig jól néz ki és nem is félénk.

aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Óriási red flag! Az ilyen nem tudott leválni a szüleiről, felejtős.
aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Semmi, amig nem tudom a háttérinformációkat.

A párom is a szüleivel lakott 47 évesen, előtte 10 évig külföldön élt egyedül. Külön főzött magának, mindent külön csinált. Mivel ott talált munkát a közelben, igy logikátlan lett volna az albérletre a pénzkidobás. Onnan meg hozzám költözött. Soha nem volt előtte ennyire szorgalmas társam.

Ne ítélj egyből!

aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha meg egyedül él, akkor meg az a baj, hogy miért él egyedül, hisz élhetne a szüleivel is, és akkor nem pazarolna el egy csomó pénzt albérletre,v agy kiadhatná a lakását és akkor még keresne is vele.


Az élet ott kezdődik, hogy levetjük a megfelelési kényszerünket.

aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok, mert hidegen hagy.
aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!