Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak,ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak,ha egy pasi hevesen udvarol,elvisz drága helyekre majd egyszer csak eltűnik szónélkül?

Figyelt kérdés

aug. 21. 13:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másodikon nincs szex, pá...
aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ez már több hónap után történt.ez idő alatt nyílván többször lefeküdtünk.
aug. 21. 20:09
 23/27 anonim ***** válasza:
90%
22. Meg unt van masik..
aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem elfáradt.


Azt érezte, hogy ő sokkal többet ad bele ebbe a kapcsolatba mint te.


Én is voltam ugyan így, hogy,el jutottam egy pontra amikor már azt mondtam, hogy nem éri meg több erőfeszítést ebbe bele tenni. Belegondoltam, hogy a jövőben is ezt várná el tőlem minden egyes nap ami képtelenség. Hiszen én is leszek fáradt, nekem is lesznek rossz napjaim stb.. Minden nap, viccesnek, gavallérnak, udvariasak, gondolat olvasónak lenni nagyon fárasztó..

De sokan ezt várják el minden nap.

szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Igen.utolsó!Az lehetséges. nehezen mutatom ki az érzéseimet
szept. 5. 13:04
 26/27 anonim ***** válasza:
46%

Akkor likeold a 24-es válaszom kérlek. 🙂


Kiegèszìtès: Irreális elvárni egy férfitól, hogy minden nap top formában legyen. Egy ideig én is tudom csinálni, de amikor nem látom a végét ennek és érzem, hogy minden nap ezt várják el tőlem akkor elegem lesz és befejezem az ismerkedést.


Tudok szórakoztatni, kedves vicces lenni, de ha nem látom azt, hogy oké most bele adok mindent egy hónapig, de utána kell egy hét mikor lazulhatok, különben megőrülök és elveszítem az érdeklődésemet és úgy érzem jobb nekem szingliként.


Erre jó példa mikor egyszer randiztam egy lánnyal. Oda tettem magamat. Aztán az egyik alkalommal mikor találkoztunk beteg lettem. Erre nem az volt a reakció, hogy oké rendben akkor pihenj egy kicsit és király ki magadat, hanem egy teljes felháborodás volt, hogy én, hogy merek beteg lenni mert ő készült és ezt várta..

Ezután persze, hogy azt éreztem, hogy jobb nekem egyedül, hiszen a másik nem értékelte amit addig bele tettem. Az csak arra a napra tette őt elégedetté. Az ilyen nő egy,energiavámpír kiszívja az összes energiáját a másiknak.

Én mindig egy laza nőt kerestem aki mellett magam lehetek. Nem kell megjátszanom magamat, feszengenem stb..


2.Van a másik eset mikor nem éreztem elég jónak magamat a lányhoz képest és úgy éreztem, hogy ez előbb utóbb elő jönne és problémát okozna a kapcsolatban.


Példa: Volt egy lány,akivel találkozgattam. Apukája,alá tett egy kocsit, éppen végzős volt a jogi egyetemen. Az ismerősei irigyek voltak és mondta nekem, hogy kérdezgették, hogyan tudtam felszedni. Mivel nekem akkor nem volt semmim, nem volt kocsim pár találkozás után én nem kerestem mert tudtam, hogy mik az elvárásai és tudtam, hogy abban az élethelyzetben én azt nem tudom neki megadni.

Így inkább nem kerestem többet. Tudom, hogy ő meg nem értette, hogy miért nem keresem. Egyrészt nem kérdezte meg tőlem, hogy mi a baj, másrészt, ha elmondtam volna neki azonnal lenézett volna stb és ehhez nem volt kedvem.

szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem másik nő van a képben, vagy már megkapta , amit szeretett volna...
szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!