Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak,ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak,ha egy pasi hevesen udvarol,elvisz drága helyekre majd egyszer csak eltűnik szónélkül?

Figyelt kérdés

aug. 21. 13:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%
Hamar elfelejted .. csak a hercegnő érzés hiányzik neked..
aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

Szàmos oka lehet.

Talán csak szórakozott, esetleg te mutattál magadról olyan képet,ami neki nem jött be vagy tényleg van valaki más a hàttérben.

Minden esetre nem ő az embered.

aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi a melled.
aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat talált.
aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

#14

5-ös vagyok, egy-két ilyen után még én is azt gondoltam, hogy biztos talált mást, de mikor már a többedik játszotta ezt el, arra jutottam, hogy kb. 0% esély van arra, hogy mindegyik amint megismert, hirtelen mást is talált. Azért valljuk be, az emberek általában nem találnak 5 percenként jobbnál jobb nőket🤣Hacsak nem olyan vagyok, mint a Kabalapasiból a csávó. Aki velem kavar, az egyből megtalálja a nagy Ő-t😂

aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

Sok minden lehet


- talált egy jobb nőt

- lebukott a felesége előtt

- eddig játszotta a pénzest, de csóró volt és elfogyott a pénze

- vmi olyat tettél, mondtál az utolsó találkozáskor, ami nem volt neki tetszetős

- ha eddig nem feküdtetek le, azt gondolta, akkor majd 2 nap után szétteszed a lábad, de nem tetted, ezért keres mást

- meghalt

aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Senior Séf ***** válasza:
100%
Bejött a képbe másik hölgy, akitől megkapja, amit tőled hiába várt.
aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

#9 Az én kommunikációmmal nincs baj, nem is lépett le szó nélkül egy randim se...

De a kérdező értetlenségéből arra következtettem, hogy náluk komoly volt a kommunikációval.

8voltam

aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt remélte hamarabb meg tud fektetni, de nem volt kedve több időt és pénzt áldozni erre. Úgy döntött inkább egy másik nőre kezd el költeni, hátha ő hamarabb az ágyában landol.
aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%
Játszmázol! Csak tudod az rohadt uncsi a pasik 99%-ának. Velem is játszik egy nő. De miután aranyosan csinálja és haladunk is, meg nekem van mellette 4, így nem szenvedek semmiben sem hiányt🤣🤣🤣🤣
aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!