Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem nem való a szexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem való a szexkapcsolat ezek szerint?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már, hogy lányok rám írtak, utólag volt akiről hallottam, hogy vihettem volna könnyen. Valamiért azonban nekem ez nem megy, hogy elbeszélgetünk aztán lehet szex is lesz belőle.

Ha valakivel ismerkedem, akkor azzal kapcsolatot is szeretnék automatán. Egyébként nem mondanám, hogy ronda lányokról lett volna szó, mert van amelyiknek kifejezetten jó teste volt, de mégse vitt rá az akarat, hogy még csak meg sem próbáljam, mert nem tetszik úgy.

Ez normális, vagy fejben lehet nálam valami probléma?



aug. 11. 08:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Oké, senkit nem érdekel, magánügyed, hogy kivel szexelnél meg kivel nem. Nekem attól nem lesz rosszabb napom, hogy nem fekszel le random csajokkal.
aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%
Nekem te komolytalan lennél. Az nem férfi aki nem akar szexelni.
aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te demiszexuális? Hozzád hasonló nővel kell ismerkedni. Sok nő nem akar szexkapcsolatban lenni, vagy rögtön szexelni.
aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Akarni akarok, csak nem feküdnék le mindenkivel, aki "kínálná" magát.

Akivel még én is szeretnék azokkal nem jön össze gyakran. Leszögezem, hogy nem az instamodell, legmenőbb csajokra hajtok amúgy.

aug. 11. 11:51
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy azonnali szexből is lehet kapcsolat. Tehát ha úgy állsz hozzá, hogy a fenéket akkor tévedsz. Az érthető ha neked nem jön be ha a nők kezdeményezik az első szexet. De ha te is kívánod ugyanúgy akkor nem tudom jolia probléma. Egyedül csak arra tudok gondolni, hogy romantikusan vagy összerakva, vagy demi vagy. Ami nem baj csak olyan nőknél kell próbálkozni.
aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
hol a -jolia* 🤣🤣🤣
aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Erre még nem gondoltam. Bár szerintem ha nekem igazán tetsző kezdeményezné, akkor benne lennék. Inkább azért szoktak megróni a barátok, hogy hülye vagyok amiért nem használom ki az alkalmakat, de hiába próbáltam már magam rávenni, nem ment.
aug. 11. 12:13
 18/21 Senior Séf ***** válasza:

Tudod,kérdező, a leghosszabb, legtartósabb kapcsolat is az első nappal kezdődik. Valahol tehát el kell kezdeni, hogy folytatódni tudjon. Ha mindkettőtöknek bejön a dolog, együtt megy tovább a szekér, ha valamelyikőtök inkább kiszáll, egyedül.

A másik pedig: Rendben van,hogy az IGAZIT keresed. Csakhogy ahhoz neked is IGAZIVÁ kell válnod, azt pedig csak változatos tapasztalatokon és tanuláson keresztül tudod elérni.

aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Tehát meg kellene próbáljak kicsit "csajozni" és nem csak az olyanokkal szóbaállni, akikben egyből potenciális menyasszony jelöltet látok?

Akkor is, ha ez nem feltétlenül van ínyemre, lehet, hogy jól sülne el a dolog?

aug. 12. 17:18
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, hiszen nem izgulsz annyira, mintha szerelmes lennél. Gyűjtsed a tapasztalatokat.
aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!