Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem nem való a szexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem való a szexkapcsolat ezek szerint?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már, hogy lányok rám írtak, utólag volt akiről hallottam, hogy vihettem volna könnyen. Valamiért azonban nekem ez nem megy, hogy elbeszélgetünk aztán lehet szex is lesz belőle.

Ha valakivel ismerkedem, akkor azzal kapcsolatot is szeretnék automatán. Egyébként nem mondanám, hogy ronda lányokról lett volna szó, mert van amelyiknek kifejezetten jó teste volt, de mégse vitt rá az akarat, hogy még csak meg sem próbáljam, mert nem tetszik úgy.

Ez normális, vagy fejben lehet nálam valami probléma?



aug. 11. 08:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
De ők kifejezetten utaltak rá, hogy csak szexelni akartak?
aug. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Lehet nálad van probléma,vagy még most lenne az első és félsz tőle?
aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem te egy szűz fiú vagy akinek fogalma sincs hogy müködik egy kapcsolat, ezért vetted fejedbe hogy biztos csak alkalmit akartak
aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem nem. Volt már több éves kapcsolatom. Azt nem tudom, hogy csak szexet akartak volna, vagy ők komolyabbat, de némelyik utalt rá, hogy szabad a pálya, például. Na már most szerintem lett volna aki nem hagyja ki.

Az egyiket például már bánom is, hogy nem lett semmi. Vele randiztam párszor, aztán egy este írta, hogy egyedül van a lakásában és unatkozik. Persze, hogy nem mentem.

aug. 11. 08:39
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Fatökű xD Hát, ilyen pasiért nekem nem lenne kár, szeretem a határozott, belevaló pasikat, nem a szűzkislány típusokat…de majd találsz olyat, aki ezzel is beéri.
aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Sokszor a jó szexből lesz utána a kapcsolat… furán vagy bekötve…
aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyébként igazatok van, nem jól fejeztem ki magam. A szexkapcsolat nem erről szól. Azt akartam mondani, hogy nem megyek bele a szexbe sem inkább, ha valakibe nem szeretek bele első látásra úgymond.
aug. 11. 09:09
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Első látásra beleszeretni? Hány éves vagy, 12?
aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerelem sokszor csak szex után jön főleg lányoknál
aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem 12, nyilván idézőjelesen értettem. De ha nem érzem azt elsőre, hogy ez a lány gyönyörű és nem tudom kiverni a fejemből napokig, akkor nem akarok semmit tőle.
aug. 11. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!