Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nagy többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy többsége miért nem hajlandó soha "rangon aluli" párkapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés

Egy gyárban melózom. Itt nagyjából a következőképp néz ki a hierarchia:


"Sima" dolgozók, pl.: operátorok, méréstechnikusok stb. < Gépbeállítók < csoportvezetők < műszakvezetők ...


Na már most sokan összejönnek ebben a gyárban, viszont azt megfigyeltem, hogy a nők maximum "barátság extrákkal" típusú kapcsolatra hajlandóak "alacsonyabb rangú" férfi kollégákkal.

Minden párnál, akik a gyárban jöttek össze, vagy egyenrangúak, vagy a pali a magasabb beosztású.


Tehát pl a gépbeállító nők nem jönnek össze "sima" dolgozókkal, sőt általában a csoportvezetőre ácsingóznak.

Pedig egy gépbeállító alig keres többet, mint egy "sima", és igazából konkrét hatalma sincs. De a státusz mindenek felett!


Tényleg ennyire fontos ez?



aug. 10. 06:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
24%
Igen, én attól érzem jól magam, hogy jó ételeket eszek, szép lakásban élek, szép helyekre utazok. Shame on me, hogy nem elégszek meg 2 sörrel a műszak után. Egyébként férfiként megint más, mert csak a nő tud szülni, ő lesz kiszolgáltatott helyzetben terhesen meg gyerekkel, tehát neki kell felelősségteljesebben választania. Férfiként bármikor megunsz egy kapcsolatot, könnyen kilépsz, ha van gyerek, ha nincs, a nő viszont kiszolgáltatott lesz, legalább pár évig. Ezt felejtik el sokan a nagy összehasonlítgatasban.
aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
55%

31#

Én őszintén sajnállak téged,mert így kihagysz az életből egy nagyszerű dolgot.

Őszinte barátságokat,őszinte szerelmeket,amik nem a pénzen alapszanak.

aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Ha már munkahely volt a példa, egyébként én férfi és női kollégáimmal is szoktam beszélgetni, és megfigyeltem, hogy csak a nőknél megy a rinya folyton a pénzről, hogy a párja így meg úgy, meg ő ugyan nem anyagias, DE....

Annyira pénzcentrikusak, hogy az hihetetlen.

aug. 12. 16:22
 34/37 anonim ***** válasza:
47%

Nyugtasd magad azzal nyugodtan, hogy a jól keresők nem ismerik az őszinte szerelmet. A jó kereset csak a bare minimum, ami fölött elkezd keresni az ember, utána pedig választ hozzá illő embert. Vagy ez a fejedben hogy van? A mérnök vőlegényem biztos nem szeret igazán, de a gyári munkás persze nagyon szeretne. Hát hogyne. Ez olyan mint amikor azzal nyugtatják magukat, hogy a gazdagok mind boldogtalanok. De ha ez neked segít nyugodtan aludni este, hajrá.


Felsőbb körökben szóba se kerül a pénz, mert egyértelmű, hogy van. Szerintem soha egy barátommal se került szóba, nem rinyál mindenki, mert van pénz.

aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

"Felsőbb körökben szóba se kerül a pénz, mert egyértelmű, hogy van. Szerintem soha egy barátommal se került szóba, nem rinyál mindenki, mert van pénz."


Értem,akkor csak minket fórumozókat tisztelsz meg azzal hogy a pénzről rinyálsz?

aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
19%
Egy szóval se rinyáltam. Volt egy kérdés, miért nem adnak rngjukon lejjebb a nők. Válaszoltam. Az már nem az én hibám hogy nem tetszik a válasz.
aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
32%
Ja, mintha azzal, hogy valakinek van pénze, megszűnne embernek lenni, nem lenne személyisége amit lehet kedvelni, érdeklődési körei amikhez lehet kapcsolódni, érzései amivel szeret… hagyjuk már. Pénzesebb körökben is teljesen őszinte kapcsolatok is léteznek. Ugyanúgy a beszélgetéseken, élményeken alapszanak a dolgok. Mintha két csóró krvajól kijönne egymással mindegy mi van, holott ti is szelektáltok. Pont ugyanígy tesz mindenki más is, nem az van, hogy fú xy gazdag, akkor legyünk barátok, randizzunk, stb.
aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!