Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nagy többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy többsége miért nem hajlandó soha "rangon aluli" párkapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés

Egy gyárban melózom. Itt nagyjából a következőképp néz ki a hierarchia:


"Sima" dolgozók, pl.: operátorok, méréstechnikusok stb. < Gépbeállítók < csoportvezetők < műszakvezetők ...


Na már most sokan összejönnek ebben a gyárban, viszont azt megfigyeltem, hogy a nők maximum "barátság extrákkal" típusú kapcsolatra hajlandóak "alacsonyabb rangú" férfi kollégákkal.

Minden párnál, akik a gyárban jöttek össze, vagy egyenrangúak, vagy a pali a magasabb beosztású.


Tehát pl a gépbeállító nők nem jönnek össze "sima" dolgozókkal, sőt általában a csoportvezetőre ácsingóznak.

Pedig egy gépbeállító alig keres többet, mint egy "sima", és igazából konkrét hatalma sincs. De a státusz mindenek felett!


Tényleg ennyire fontos ez?



aug. 10. 06:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%
Nővérem rangon alul házasodott, leszült 3 gyereket és a szüleim támogatása nélkül nem lennének sehol. Még mindig a szülői házban élnének, ha nincsenek a szüleim. A pasi semmit nem tud a kapcsolatba tenni, nem tudom, hogy fognak rendesen felnevelni 3 gyereket. Szerinted okos döntés volt? Én nem cserélnék vele…
aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
30%

8#

Figyelj kedves "független erős nő"

Miért nem lehet nőként arra törekedni,hogy saját magatok megoldjátok az anyagi jólétet?

Az anyagi jólétet nem úgy értem,hogy összejöttök egy gazdag pasival.


Hanem mondjuk olyan szakmátok van,dolgoztok munka mellett folyamatosan kepezitek magatokat,ne adj isten saját lakásotok is van.


Én pasiként megtudtam ezt tenni,te miért nem?

Munka mellett raktam le a második diplomámat,van lakásom és persze lakáshitelem is.

Köszönöm szépen én nem kérnék egy ilyen élősködő nőből.

aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
73%
#12 most úgy beszélsz, mintha nem lennének diplomás nők😂Figyu, nőként nekem is van mesterdiplomám is, dolgozok rendesen stb, de ha gyerekem lesz, évekre kiesek a munkából és a GYED összege kb. 250 ezerre van maximalizálva. Ez azt jelenti, hogy kb. 2 év/gyerek nekem ennyi lesz összvissz a havi bevételem. Ez lószar. Ezért fontos nekem, hogy ha már gyereket szülnék valakinek, az keressen annyit, hogy kipótolja azt a többszázezer forint kiesést, amitől én a KÖZÖS gyerek miatt évekre elesek. Érted?
aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
35%
Szakadok azon ami itt megy🤣🤣🤣🤣
aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
75%
Le lehet pontozni, de egy felelősségteljes és aggyal rendelkező ember tudja, hogy egy gyerek jólétben való felnevelése rengeteg pénz, és egy pasi se várhatja el azt, hogy ezt mind én nőként termeljem ki, amellett, hogy a terhesség/szülés/szoptatás + gyerekellátás 90%-át is természetesen én csinálom. Csóró pasinak nem fogok szülni, mert nem vagyok hülye és nem akarok rosszat se magamnak, se a gyerekemnek. Jöhet a lepontozás a csóró pasiktól.
aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
22%

15*

Lehet,hogy jobb is, ha Te nem szülsz senkinek se.

aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
75%
#16 tehát véleményed szerint az látja rosszul a dolgokat, aki szeretné, ha a gyereke jólétben nőne fel, lenne pénz a taníttatására, hobbijaira, bármire. Véleményed szerint ez rossz meglátás, az a jobb, ha szegénységbe születnek sorra a gyerekek, a szülők 2-3 munkát kell vállaljanak, a gyerek csupasz seggel indul az életbe. Te egész biztosan húzod felfelé az ország átlag IQ-szintjét (remélem érzed az iróniát…ha egyáltalán tudod, mi az).
aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
6%

12. Diplomád van, de annyi eszed nincs hogy hitelt ne vegyél fel.


Én inkább törekedem a saját házra és önellátó életre. ;)


Sosem kellene egy diplomás, mert az nem a valós intelligenciát mutatja, itt az élő példa.



24/N

aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
74%

12 "Miért nem lehet nőként arra törekedni,hogy saját magatok megoldjátok az anyagi jólétet?


Az anyagi jólétet nem úgy értem,hogy összejöttök egy gazdag pasival"


Azért ez egy kicsit vicces duma annak fényében hogy ezen az oldalon kb minden második kérdés "Átlagos pocakos egyszerűgyárimelósként hogy kaphatok jobbfajtacsinosvékonynőt?" típusú:D

aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
42%
19. Szánalmasak és észre sem veszik. :)
aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!