Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnád, ha a párod rendsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád, ha a párod rendszeresen kokaint fogyasztana?

Figyelt kérdés

Rendszer alatt heti 1-2 alkalmat kell érteni. Mellé néha ketaminozik, de azt inkább csak 2 hetente 1x. Nem iszik!

A viselkedését a drogozás nem befolyásolja negatív irányban, hanem ilyenkor még kedvesebb lesz, “kenyérre kenhető”.



aug. 5. 14:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
68%

Szívesen!

Nyilván a kérdező is őrlődik, különben nem irogatna a témában. Az is látszik, hogy a múltkori kérdésében a kétségek domináltak, most meg sokkal “megengedőbb” magával. Ezek az érzelmi hullámvasutak folyamatosan jelen vannak egy drogfogyasztónál, a forgatókönyv pedig ugyanaz: sóvárgás (de jó lenne, ha lenne) » eufória (de jó, hogy van, nem is ártalmas)» bűntudat (de jó, hogy nincs, minek csinálom ezt)» sóvárgás...

Sosem szabadulsz és idővel több kell, gyakrabban...

aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogadnám el, én is csináltam, tudom milyen. Én is mindig azzal védtem magam, hogy legalább nem piázom. Én sem voltam beállva mindennap, viszont függő voltam valamilyen szinten, hiszen heti minimum 2,3 alkalommal cuccoztam, ráadásul nő létémre. Vissza nézve csak annyit tudok mondani, undorítò szar szemét és soha többet. Lebontja a tudatod és szépen lassan teljesen elveszel. Káros minden téren. Amikre pedig itt gondolok: kokain, speed, extasy.
aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedését a drogozás nem befolyásolja negatív irányban, hanem ilyenkor még kedvesebb lesz, “kenyérre kenhető”.

:D :D :D

bocs de ezen kiégtem. vagyis eufória alatt jófej vagy meg kedves, ez bíztató, de mi van akkor ha hetekig, hónapokig nincs semmilyen por? :))

Egyébként meg ne csüggedj, egy alkeszeknek is lehet párja, egy smokereknek is, és ebből kifolyólag egy kokainistának is. De hacsak nem hasonló körből választasz, elég gyenge esélyekkel futsz neki egy normális értékrendeken alapuló kapcsolatnak, de azért összejöhet. nyilván.

aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
aki szazezreket elver arra, hogy par orara szupermennek erezze magat, az nem all keszen egy kapcsolatra, de a felnott eletre sem.
aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!