Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szeretni egy olyan személyt, akinek bántalmazó, szeretet nélküli gyerekkora volt?

Figyelt kérdés

Nem kapott szeretetet, és nem is igazán tud adni sem

Nem beszél az érzéseiről, mert az a gyengeség jele szerinte és hiába mond bárki bármit, így látja

Próbálom, 3 éve kitartok, de kezdem feladni h normális legyen a kapcsolatunk


aug. 4. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon és végtelen türelemmel.

Én ilyen vagyok és nem tudom kifejezni az érzéseimet.

Ezt a nők 99%-a ideig óráig tudja csak tolerálni, utána azt mondja nem is szeretem. Pedig de, csak másképp vagy nehezen mutatom ki...

Igazából az ilyen sérült embereknek nem való a szeretet, mert nem tudnak mit kezdeni vele.

Kb olyan mintha egy falusi mamának odaadsz egy iPhone... hiába jó cucc, nem tud vele mit kezdeni mert nem ismeri, nem tudja hogy kell használni , mi az értelme...

aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%
Engem még nem akart megmenteni egy nő se,se hozzámszolni
aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Sokfelekepp fejezheti ki a szeretetet. Nem csak szavakkal. Ne varj olyat,amit nem tud adni. Szexeljetek sokat,az is a szeretet kifejezese.
aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Madár vagy?
aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A fickó jól néz ki, azért szenved vele a kérdező.

Próbáltál vele beszélni arról, hogy ez a kapcsolat így nem működik jól?

aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hiába próbálok vele bármiről is beszélni

Szerinte minden jól van így, ahogy van, és csak én nyafogok mindenért és nekem nem tetszik semmi

aug. 4. 17:13
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Tudod ki tenne bele ebbe mentális energiát, gondoskodást? Maradjon magának akkor, ennyire egyszerű. A saját traumáit a saját felelőssége feldolgozni, elmenni szépen évekre terápiába, és nem másokon leverni, meg másokat megnyomorítani, mert "szerinte minden jól van így, hogy van".
aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!