Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl szerencsés külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl szerencsés külsővel megáldott férfiak (3-5/10-es kategória), ti milyen lányoknál, nőknél szoktatok kezdeményezni, és miért pont náluk?

Figyelt kérdés

A logika ugyebár azt diktálná, hogy mindenki a 8/10 és afeletti nők iránt vágyakozik, tehát rájuk kellene hajtania a legtöbb pasinak. Ez azonban gyakorta nincs így.

Miért? Úgy értem, miért érné be bárki ennél kevesebbel, a szimplán csak visszafogottan aranyos, az átlagos szürke kisegér, vagy akár a kimondottan előnytelen megjelenésű lányokkal, amikor rengeteg vonzó (szingli) hölgy mászkál az utcán.


Kíváncsi vagyok a jelenség okára, hogy miért válik sok férfi megalkuvóvá, ami a külsőségeket illeti. Miért mennek bele párkapcsolatba egy számukra csupán "okés" vagy "elfogadható" megjelenésű illetővel, ha utána ugyanúgy a csinosabb lányok után vágyakoznak?

(A személyiségbeli tényezőket, bármennyire is árnyalná a képet, most inkább hanyagoljuk, lévén, köztudott, hogy a férfiak erősen vizuális típusok.)


Férfi táblázat: [link]


Női táblázat:

[link]



aug. 2. 11:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
20 nem rosszból de szerintem te alapból is inkább bi voltál vagy homi. Leírtad már párszor ezt a megcsalos sztorit kb úgy írtad körül a faxit akivel megcsalt hogy majdnem elélveztél közben
aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#21

Az ő szavaival éltem, amikor leírtam. Mintha valami istenről beszélt volna, mert annyira, de annyira bejott neki, szexuálisan is olyat adott neki, hogy meg sem tudta magyarázni...mintha Istennel kefélt volna kb....azt állította.

aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!