Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl szerencsés külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl szerencsés külsővel megáldott férfiak (3-5/10-es kategória), ti milyen lányoknál, nőknél szoktatok kezdeményezni, és miért pont náluk?

Figyelt kérdés

A logika ugyebár azt diktálná, hogy mindenki a 8/10 és afeletti nők iránt vágyakozik, tehát rájuk kellene hajtania a legtöbb pasinak. Ez azonban gyakorta nincs így.

Miért? Úgy értem, miért érné be bárki ennél kevesebbel, a szimplán csak visszafogottan aranyos, az átlagos szürke kisegér, vagy akár a kimondottan előnytelen megjelenésű lányokkal, amikor rengeteg vonzó (szingli) hölgy mászkál az utcán.


Kíváncsi vagyok a jelenség okára, hogy miért válik sok férfi megalkuvóvá, ami a külsőségeket illeti. Miért mennek bele párkapcsolatba egy számukra csupán "okés" vagy "elfogadható" megjelenésű illetővel, ha utána ugyanúgy a csinosabb lányok után vágyakoznak?

(A személyiségbeli tényezőket, bármennyire is árnyalná a képet, most inkább hanyagoljuk, lévén, köztudott, hogy a férfiak erősen vizuális típusok.)


Férfi táblázat: [link]


Női táblázat:

[link]



aug. 2. 11:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon sokat logsz az interneten
aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Javarészt a saját személyes tapasztalatim ihlették a kérdést (a net legfeljebb csak ráerősített), úgyhogy ennyit a netfüggőségről.

Velem már sajnos jöttek össze úgy, nem is egyszer, hogy, mint az előbb-utóbb kiderült, nem voltam az ideáljuk, azóta is próbálok ebből lelkileg helyrerázódni. Mindenesetre azóta inkább vagyok egyedül, semmint olyannal, akinek az irántam érzet vonzalma és szeretete nem egyértelmű/őszinte.

Ha még a randizási szakaszban őszinték és egyenesek lettek volna, akkor elkerülhető lett volna a sérülés. És sajnos nem én vagyok az egyetlen, aki így járt, sokan mai napig hazugságra épülő érdekkapcsolatokban élnek, minél tovább, annál nagyobb sebeket okozva ezzel a másik félnek, meg igazából saját maguknak is, ugyanis az ilyen kapcsolat eleve halálra van ítélve és csak idő kérdése, hogy mikor lép félre legalább az egyik fél.

Tudom, ez mindkét nemet érinti, férfiak és nők egyformán lehetnek ezen jelenség áldozatai.

aug. 2. 12:01
 13/22 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül nem ragebaitnek szántam, szimplán csak abban bízom, hogy online talán őszintébbek az emberek, mint szemtől-szemben.

Szimplán csak igyekszem megérteni ezen jelenségnek hátterét, pszichológiai-szociológiai szempontból, hátha ez segít az engem ért traumák feldolgozásában.

aug. 2. 12:08
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem túl szerencsés külsővel is nagyon sokat lehet tenni, hogy elfogadható legyen az ember.

Nekem egészségtelen volt a bőröm, tele voltam pattanással, a fogaim csorbák és lepedékesek voltak, elhajlott a hátam és púpos voltam, a füleim eláltak, az orrom ferde egy gyerekkori orrtörés miatt, a hajam zsíros és csomós volt. Egész tinédzser koromban a világot okoltam, hogy így nézek ki.

Aztán leszoktam a cigiről, alkoholról, cukorrol, egészségesen ettem, sportoltam, elmentem borbélyhoz és fogorvoshoz szakmai tanácsért. Láss csodát, azóta házas vagyok és hiába rajtam a jeggyűrű, több ajánlatot is kaptam nőktől.

Egyszerűen tenni kell azért, hogy jobb legyél.

aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

12

"Velem már sajnos jöttek össze úgy, nem is egyszer, hogy, mint az előbb-utóbb kiderült, nem voltam az ideáljuk, azóta is próbálok ebből lelkileg helyrerázódni. Mindenesetre azóta inkább vagyok egyedül, semmint olyannal, akinek az irántam érzet vonzalma és szeretete nem egyértelmű/őszinte."


De ez alatt mit értünk mert én annak idején azt gondoltam szentül hogy nekem az alacsony lányok az ideálom. Aztán összejöttem az akkori barátnőmmel aki 178 centi volt. Technikailag nem ő volt az ideálom de rohadtul szerelmes lettem belé és évekig együtt voltunk. Azért ez az ideál dolog szerintem nincs ennyire kőbe vésve.

aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Aztán leszoktam a cigiről, alkoholról"



En ra se szoktam.....



40F incel

aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%

16 de azért az tegyük hozzá hogy te 40 f incel sok válaszodban leírtad már hogy egész életedben volt rajtad kb 30 kiló túlsúly.


Plusz múltkor ha jól emlékszem azt fejtegetted hogy nem mész sportolni mert fáj az izomláz és "nem akarsz fájdalomcsillapítón élni miatta". Meg valamit magyaráztál hogy ennek asztrológiai oka van.

aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Lehet csak félig vag ide ! Van a Tündérszépek online szépségverseny. Van egy lány a "verseny fotói" alaoján 8-9 a sima profil fotói 4-5. /10. A sima képeitől egy 0.1 el roszabb a legtöbb nő előben. Legalábbis 90%ban ezt tapasztalom. Szóval előben kezdenék vele, profil képei alapján 50-50% verseny fotók alapján nem mernék. Viszont a húsvér énjét sem a külsőmmel hódítanám meg, stílus inteligencia számos dolog van ami megfoghatja egy nőt egy pasiban.
aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Szimplán csak igyekszem megérteni ezen jelenségnek hátterét, pszichológiai-szociológiai szempontból"


Figyelj, nem kell ezt túlgondolni.

Előnytelen külsővel te a jó csajoknál nem fogsz helyzetbe kerülni.

Elfogadod hogy csak az "alsó polcról" válogathatsz, vagy egyedül maradsz.

Nyilván ez oda-vissza így működik, nem kell elhinni hogy a csúnyább/kövér nőknél is tolonganak a jelentkezők.

Ennyi a magyarázat.

aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#12

Ugyanennek a levét iszom én is jelenleg, volt egy nő, aki kényszerből jött össze velem, mert nagyon magányos volt, de titkon a fullos pasikra gerjedt, végül egy ilyen fullos pasival csalt is meg.

Szóval annyira mélyen érintett, hogy inkább nem is szeretnék párkapcsolatot nőkkel, a férfiak sokkal jobban vonzanak már, főleg a nőies küldeni pasik, szerintem velük elkerülhető lenne ez, ami veled és velem is történt.

aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!