Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl szerencsés külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl szerencsés külsővel megáldott férfiak (3-5/10-es kategória), ti milyen lányoknál, nőknél szoktatok kezdeményezni, és miért pont náluk?

Figyelt kérdés

A logika ugyebár azt diktálná, hogy mindenki a 8/10 és afeletti nők iránt vágyakozik, tehát rájuk kellene hajtania a legtöbb pasinak. Ez azonban gyakorta nincs így.

Miért? Úgy értem, miért érné be bárki ennél kevesebbel, a szimplán csak visszafogottan aranyos, az átlagos szürke kisegér, vagy akár a kimondottan előnytelen megjelenésű lányokkal, amikor rengeteg vonzó (szingli) hölgy mászkál az utcán.


Kíváncsi vagyok a jelenség okára, hogy miért válik sok férfi megalkuvóvá, ami a külsőségeket illeti. Miért mennek bele párkapcsolatba egy számukra csupán "okés" vagy "elfogadható" megjelenésű illetővel, ha utána ugyanúgy a csinosabb lányok után vágyakoznak?

(A személyiségbeli tényezőket, bármennyire is árnyalná a képet, most inkább hanyagoljuk, lévén, köztudott, hogy a férfiak erősen vizuális típusok.)


Férfi táblázat: [link]


Női táblázat:

[link]



aug. 2. 11:14
A kérdező szavazást indított:
Leginkább senkinél
A saját kategóriám alatt, hátha legalább velük összejön valami (3-tól lefelé)
A saját "súlycsoportomon", illetve kategóriámon belül (3-5/10-es nők)
Kicsivel a saját kategóriám felett (6-7/10-es nők), tehát a helyes, aranyos, ám visszafogott "szomszédlány" típusnál
Jóval a saját kategóriám felett (8/10 és attól felfelé), tehát a kimondottan vonzó, szexi hölgyeknél, lányoknál
Próba-szerencse alapon bárkinél, aki épp megtetszik.
9 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Túl sokat netezel.
aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%

"szimplán csak visszafogottan aranyos, az átlagos szürke kisegér"



Ilyen stilusu noknel probalkoztam, akik aranylag jol neztek ki.



40F incel

aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Olyan nincs, hogy mindenkinek más az ízlése és mindenkinek más a szép?
aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi vagyok a jelenség okára, hogy miért válik sok férfi megalkuvóvá, ami a külsőségeket illeti."

Nők is azzá válnak, még szerintem a férfiaknál is jobban. Ugyanazért, mint a férfiak: nem akarnak egyedül megrohadni és/vagy túl sok csalódás érte már őket és igyekeznek más dolgokra helyezni a hangsúlyt (aztán persze vagy sikerül, vagy nem).

aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%

Bárkinél próbálkozok nem jön össze. Pl a női kategória 1-es szintjénél is próbálkoztam, kikosarazott, pár hónappal később láttam, hogy egy fullos pasival jött össze, a férfi kategória 7-8-9-es részével.


Tehát a durván, szó szerint ocsmány nők is simán kapnak 10/10-es pasit.


És itt vége a történetnek. F

aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

"Olyan nincs, hogy mindenkinek más az ízlése és mindenkinek más a szép?"

Annyira azért nem más. Vannak olyan emberek, akiket 99 % szépnek talál, és olyanok is, akiket tízezerből talán ha egy.

aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Biztos hogy a sokszor látens meleg Chadekre "maszturbáló" blackpillerek táblázatára akarunk társadalmi konklúziókat építeni?
aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Olyan nincs, hogy mindenkinek más az ízlése és mindenkinek más a szép?"


Ez mesebeszéd. A naiv, hópihe-lelkű emberkéket szokták ezzel áltatni.

Az odáig oké, hogy mindenkinek más az ízlése, viszont van az a szint, amire a nagy többség már azt mondaná, hogy sajnos az illető már inkább csúnyácska, és van az a szint, ami a többségnek bár bejön, szexinek, kívánatosnak találja. Talán az átlagos szint az, ami a leginkább relatív, mert egyénenként eltér, hogy ki hol húzza meg magában azt a bizonyos határt. De abban, hogy mi számít szépnek, kívánatosnak és mi csúnyának, taszítónak, abban bizony a legtöbb ember egyetért.

aug. 2. 11:31
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Ebben a női táblázatban 5-7 körül teljes katyvasz, ráadásul sok esetben szándékosan grimaszolo, előnytelen képeket használnak, nem is lehet megmondani hogy hogy néz ki alapesetben az adott nő.


A férfi táblázatban meg kvajó hogy a 8-10nél gálákon, eseményeken fotós által készített, beállitott gondolom kis smink utáni képeket használnak az "átlag" férfiaknál meg fosabbnál fosabb szelfiket:D. Jó módszertan.

aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Ragebait kérdés súlyosan online függő embereknek. Jelentve.
aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!