Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elittárson összesen 40 darab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elittárson összesen 40 darab nő van? Vélemény?

Figyelt kérdés

Pár hete regisztráltam a csodálatos elittars.hu nevű oldalra 15 ezer forintért.

A keresési kritériumaim a következők:

- lakóhely: Budapest és 50 km-es körzete

- kor: max 35 év


Alig több mint egy hét után elfogytak a rendszer által kiajánlott nők* (kb. 100 darab). Ezek közül összesen 71 darab (megszámoltam) az, aki előfizető, tehát vissza tud írni. Nem mindenkire írtam rá, de azoknak akikre ráírtam, kb. a fele olvasta el az üzenetem, vagy nézte meg az adatlapom.


Tehát jó indulattal azt lehet mondani, hogy Budapesten és környékén a 35 alatti korosztályban van összesen 35 darab aktív női felhasználója az Elittárs nevű oldalnak!


Ezmiez?!? Ezért fizettem 15.000 köztársasági váltót?



*Ezután már csak 1-2 új embert ajánlott ki naponta, köztük olyanokat is, akik több száz kilométerre laktak. Többüket megkérdeztem, mind frissen regisztráltak. Tehát elfogytak a felhasználók!



júl. 28. 15:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
48%
#20 tudom, szerintem is az, de nekem szerencsém volt. Nőként könnyű 😅
júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

#20 Ne tartsd magadba!


#21 Te meg térj észhez, itt mindenki tudja ezen az oldalon, hogy a férfiaknak sokkal könnyebb dolga van! Én magam is már többször megszavaztattam ezt a tényt a kérdéseimben. 🤭

És vigyázz, mert hamarosan jönnek és elvisznek a feminácik, mert egy áruló vagy! 😂

júl. 29. 21:54
 23/30 anonim ***** válasza:
#22 nem áruló, UFO vagyok. Nem jövök ki jól a csajokkal, pont nem érdekel a véleményük sem. 😁
júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

#23

Akkor ezek szerint nem is a feminácik, hanem az UFÓkok vittek el. 🤣

júl. 30. 06:10
 25/30 anonim ***** válasza:

Én nem sok jót hallottam erről az oldalról. És női ismerőseim is azt mondták, hogy nekik is évente volt egy-két randijuk, nem több.

Én egyébként teljesen megértem, hogy élőben ismerkedni a legjobb, de egy idő után, főleg ha az embernek olyan a munkája azért eléggé elfogynak a lehetőségek.

Én 2005-ben ismertem meg a férjem társkeresőn. Lehet, hogy azóta lejjebb ment a színvonal, de akkor sem volt valami huh, de jó. Viszont voltak jobb és rosszabb oldalak. Nem tudom ez min múlott, de volt olyan oldal, ahol csak is és kizárólag olyan emberek írtak, akik alkalmi kalandot akartak. Pedig nem úgy hirdette magát az oldal, de valahogy a férfiak mégis azt hitték, hogy a nők nyilván azért mennek társkeresőre, hogy a neten random vadidegenekkel létesítsenek szexuális kapcsolatot. Ingyen. Hát, mondjuk arra tényleg élőben is találok akárkit.

Nem tudom, hogy most van-e valami elit társkereső, de ez az oldal, amit említesz valóban nem az.

aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

2005-ben még egy másik generáció volt a felszínen, más volt a világ is. Azóta minden megváltozott. Én is emlékszem 2001-es évekre majd az azt követő időszakra. Ott még lehetett ismerkedni, beszêlgetni, valahogy akkor még az internetet az értelmesebb réteg használta. Férfiként bőven voltak levelező társaim, sok-sok nővel találkoztam, élőben is megnéztük egymást. Nem volt feszélyező a találka, nem éreztük hogy akkor most dugnunk kell, vagy hogy ez egy kötelező randi.


Ellenben most az van, hogy 100 nőnek írok, igazából egy sem válaszol. A korosztályomnak írok, nem 20 éveseknek.


Én arra jöttem rá, hogy az értelmes, érzelmes réteg eltűnt, láthatatlanná váltak. Gyakorlatilag nagyon kevés a nő bármelyik oldalon, ellenben végtelen mennyiségű, borzasztóan alacsony színvonalú, ösztönlény. szinten mozgó pasi csorda tarol le mindent. Én is elengedtem már a dolgot, magamra nézve ciki férfiként fent lenni bármely társkereső oldalon.

aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
60%
Budapesten hülye vagy ha még fizetni is hajlandó vagy és mégse tinderre fizetsz. Annak egy kicsi, nem sok de egy kicsi értelme is van.
aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Az ember nem darab! Lehet, ezért nem írnak vissza, mert nem vagy elit, nem vagy igényes.
aug. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

#28

Igen, ez egy nagyon jó válasz!

Meg is van a megoldás, köszönöm!

aug. 13. 19:03
 30/30 anonim ***** válasza:
Van még olyan ember, aki egy kommersz társkeresőn próbálkozik???
aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!