Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elittárson összesen 40 darab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elittárson összesen 40 darab nő van? Vélemény?

Figyelt kérdés

Pár hete regisztráltam a csodálatos elittars.hu nevű oldalra 15 ezer forintért.

A keresési kritériumaim a következők:

- lakóhely: Budapest és 50 km-es körzete

- kor: max 35 év


Alig több mint egy hét után elfogytak a rendszer által kiajánlott nők* (kb. 100 darab). Ezek közül összesen 71 darab (megszámoltam) az, aki előfizető, tehát vissza tud írni. Nem mindenkire írtam rá, de azoknak akikre ráírtam, kb. a fele olvasta el az üzenetem, vagy nézte meg az adatlapom.


Tehát jó indulattal azt lehet mondani, hogy Budapesten és környékén a 35 alatti korosztályban van összesen 35 darab aktív női felhasználója az Elittárs nevű oldalnak!


Ezmiez?!? Ezért fizettem 15.000 köztársasági váltót?



*Ezután már csak 1-2 új embert ajánlott ki naponta, köztük olyanokat is, akik több száz kilométerre laktak. Többüket megkérdeztem, mind frissen regisztráltak. Tehát elfogytak a felhasználók!



júl. 28. 15:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Tévedsz. Ezek sem léteznek.
júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Van pár köztük, aki létezőnek tűnt. Beszélgettem velük. De mondom, nagyon max. 35 darab van. Közülük mondjuk egy csomó már tavaly is fent volt. Kettővel találkoztam is (tavaly).
júl. 28. 15:31
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Bármely társkeresőn megfigyelheted, hogy kb 8-szor annyi férfi van fenn, mint nő. A nőknek nem igazán van szükségük társkereső oldalakra. A fenn lévő férfiak többsége is családos és csak szexet keres, vagy független, de csak szexet akar. Jól lehúztak téged.
júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Amúgy hülye voltam, mert már korábban is ez volt. De akkor jóval kevesebbet kellett fizetni, ráadásul mindig összejött 1-1 randi.

Hát most pofára estem...

júl. 28. 16:01
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Én egy voltam a 35ből, valósnak tűnik a szám. Nőként könnyebb ilyen oldalon, nem sokan regisztrálnak és kevesen aktívak. Beszéltem ott kb 70 férfival, szinte mindegyik meglepődött, hogy kapott választ és sokan mondták, hogy nulla szintű az aktivitás a nők részéről, mert ha válaszolnak is, nem feltétlen passzolnak az elképzelések. De én végül amúgy ott találtam párt.
júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#5

Jesszus, hát így könnyű...

70 beszélgetésre hajlandó nő közül 5-10 nőt is össze tudnék szedni. Igaz, csak egyetlen egyre van szükségem!

júl. 28. 16:27
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresők aranykora a 2000-es évek közepétől a 2010-es évek elejéig tartott. Ma már teljesen felesleges pénzt fizetni értük. Az előttem szólók már leírták a lényeget. Kiegészíteném még azzal, hogy sok nő igazából csak fizetős ribi, ez majd csak később derül majd ki. Vannak kamu regek is, vannak női regisztrációval garázdálkodó férfiak is.


Aki tisztában van mekkora hulladékká, pöcegödörré vált az online világ, köszöni szépen inkább láthatatlanná válik ott. Teljesen meg is értem. Társkeresés? Ne vicceljünk, már normális férfiak számára is megalázó ahogyan a sok cigó, 40IQ-s nulla emberek, a sok kanos, kultúrát még hírből sem ismerő példányok lejáratják a férfiakat. Aztán a jobbra meg balra húzogatós agyhalálok meg feltették a pontot az "i"-re. Az már tényleg mindennek az alja, jobbra húzod b*sznád, balra, nem b*sznád. A nők meg nagyjából hasonlóan vélekednek a pasikról, némi anyagi megfontolással a háttérben. Na, ezek a nők meg fullra lejáratták a normális nőket.


Jelenleg úgy néz ki az online piac mint a városi szennyvíz derítő. A felszínen csak a sok hulladék meg a kaki úszkál egy zavaros sz*ros lében. Ezért sose fizess, ma már vissza kell térned a hagyományos f2f módszerekhez. Jobb is az, 100X!

júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Mindig is a hagyományos ismerkedés működött csak igazán. Normál esetben azért jön létre az első randevú, mert a 2 fél közt akaratlanul létrejött a vonzalom és szimpátia. Ráadásul volt körülöttük egy biztonságos kapcsolati háló, azaz lehetett tudni, hogy az illető tényleg az és annyi idős, akinek mondja magát. Ez a kapcsolati háló megvédett a ghostingtól is, mert mit szól Mari néni. Ez az ismeretlen emberek randizgatnak, hátha az ötödik randin kiderül, bele tudok-e végre szeretni, meg végigunatkozom az első randevút, mert nulla a kémia és a közös téma, de azért dugjunk amíg nem lesz jobb, ez mind abból ered, hogy előbb van randi és utána van vagy nincs vonzalom. Egy igazi randevút megelőzi az az izgalmas út, ami egymáshoz terelte a két embert és ahogy ráébredtek egymásra, ahogy nem tudták egymást nem megszeretni. A társkeresőn két ember próbálja egymást megszeretni, miközben elkeresztelik csak szexnek meg barátság extrának, miközben arröl van szó, hogy idegenek és hagyományos módon soha fel se figyeltek volna egymásra.
júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%

8. Pontos leírás! Számomra is kínos volt úgy találkozni egy nővel, hogy akkor ez most egy randi, de vad idegenek vagyunk egymásnak. Amikor meg megy a levelezés, mindenki a másikat az ideálisnak látja a szemei előtt. Nálam a való élet volt a befutó, ott vagyunk ott teljes egészünkben, a kommunikáció, a feromonok, a metakommunikáció, a másik illata, kisugárzása stb. ami meghatározó, nem pedig 3-4 fotó, meg 2-3 levél.


A szoba mélyéről mindenki olyan bátor, meg hát az online világ gyökeresen és alapjaiban torzította el a személyiségeket. Elég megnézni a gyk-t. Alul vagy felülértékelik magukat az emberek. Ott igazán az az érték amit kipakolsz magadról, holott egy ultra felszínes, jellem és érdektelen semmi az egész.

júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Ahol fizetni kell a regisztrációért, ott eleve kevesebben lesznek, mert nem sokan akarnak kiadni ezért pénzt. Próbáld meg inkább a Badoot, Tindert, ahol ingyen tudsz regisztrálni, és beszélni is, ha van match.
júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!