Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon szerelmes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szerelmes férfi elfelejti a szülinapod?

Figyelt kérdés

Lehet tudni, ha valamelyik férfi nagyon szerelmes. Mik a tapasztalatok, ők elfelejtették a születésnapotokat?

Tegnap volt, nem kérek köszöntést, a kérdés szempontjából irreleváns.

Elfelejtette. Fél éve vagyunk együtt. Nekem figyelmes pasi alap. Ilyenre vágyom. Szerintem ő annyira mégsem szerelmes, mint amennyire én szeretném, hogy az legyen és félő, hogy így nem lesz örökké a kapcsolat.


júl. 25. 08:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Soha nem forgott ezen egy kapcsolatom se. Osszevissza unnepletunk. Olyan is volt hogy vagy az ő vagy az en szulinapomon volt balhe is. A legkisebb eltörpülő aproságok ezek.
júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

Biztos vagyok benne, hogy ez nem szerelem függvénye. Inkább figyelmetlenség, mint más. Férjem van, több, mint 10 éve vagyunk együtt, még csak az sem lehet kifogás, hogy nem tudhatta, aztán mégis csak a hónapot tudja belőni. Annyit tud, hogy kb valahol ott április elején. Engem személy szerint ez nem zavar, mert én meg a névnapjával vagyok úgy, hogy gyanússá válik, amikor egyszer csak elkezdi hívogatni a családja és felköszöntgetik, és csak pislogok, hogy "óóóóóóó, az ma vaaaan???". Ettől még szeretjük egymást és a kapcsolatunk erős, csak ugye mi ilyen kis kelekótyák vagyunk ebből a szempontból. Ha neked fontos, akkor ezt tedd szóvá, mondd el neki, hogy csalódott vagy, megbántott és akkor talán jövőre jobban megjegyzi. Amúgy is ciki lesz neki, ha rájön, hogy elfelejtette a párja szülinapját.

(Amúgy én már hetekkel előtte szoktam mondogatni a férjemnek, hogy egyrészt legyen ideje "felkészülni", ajándék, gyerekekkel a program megszervezése, stb, másrészt meg hogy elkerüljem az utólagos fejmosást, hogy mi az, hogy elfelejtette)

júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire volt előtte téma, hogy mikor van, mikor lesz, vannak-e tervek? Ha csak egy dátumként van kezelve, akkor könnyű elfelejteni. Nálunk nem fordult elő ilyen, de mi általában készülünk rá eleve mindig, kiveszünk szabadságot, vagy csak kettesben program, vagy néha barátokkal összeülés, a lényeg, hogy nem egy ilyen átlag szerda, de mellette azért jusson eszedbe felköszönteni a másikat. Én azt sem tudom általában, milyen nap van, hanyadika, szóval szerintem így simán el tudnám felejteni.
júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%

Ja tenyleg az en szulinapomon olyan balhe volt hogy vett vyűrűt aztán a kocsiban bepörgette magát mert féltékeny elkezdett orditani meg nyomni a gázt. Meg ki volt akadva hogy nem akarok jegygyurut meg ezek


Az ő szulinapja meg azzal "telt" hogy reggel koszontve de aztan megint balhe este es ablakon dobaltam ki a cuccait:D


De egyik kapcsolatpmba se volt a szulinapokon gorcsoles soha. Nagyobb nyomósabb unnepek voltak teljesen mas miatt koztunk. Pl mikor elmentem dolgozni 300 km rel arrebb es meglepett személyesen rozsacsokorral meg ezek.

A szulinapok es hogy tartva vannak e épp ráérunk e ki tudja még elore aznap mi lesz, jekentéktelen.

júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Nekem akivel komolyabb és mélyebb kapcsolatom volt, nem felejtette el se a szülinapomat, se a névnapomat. Egyedül az évfordulókat nen tartottuk, de azt őszinte leszek én se tartottam számon sose.
júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy kapcsolat sem lesz oroke! Ebredj fel az alomvilagodbol?
júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg egy komoly kapcsolat pont több annál minthogy szulinapokon akadjanak fent.
júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Kizárt dolog hogy elfelejtse.
júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 gergelice16 ***** válasza:
100%

Ha az ajándékozás a szeretetnyelved, akkor erről illene tudnia, és külön figyelemmel kellene lennie erre. Ha nem, akkor szerintem csak kis figyelmetlenség a részéről, bőven megbocsátható kategória. De ha ez nagyon zavar téged, akkor mondd neki, hogy rosszul esett, hogy elfelejtette, és a jövőben majd figyel rá.

Egyébként sok ember csak nyűgként tekint a szülinapokra / névnapokra. Én személy szerint mindig azt kérem ajándékba, hogy ne kelljen ajándékkal foglalkoznom, amikor neki lesz szülinapja, hanem max vegyünk egymásnak 1-1 kézműves sört, és igyuk meg együtt. Ugyanakkor a nővéremnek az ajándékozás a szeretetnyelve, így nála direkt figyelek, hogy készüljek ajándékkal.

júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Én nőként felejtettem már el a páromét. Én a dátumokkal mindig hadilábon állok. Az ajàndékot mindig megveszem, csak sokszor későn jut eszembe azon a napon vagy éppen másnap. Sajnos nem tudok mindenre odafigyelni. De ez sosem okozott kettőnk között semmi bajt, én sajnos ilyen vagyok. A lényeg, hogy az ember ne csak a születésnapján mutassa ki a másik felé, hogy szereti, hanem mindig.
júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!