Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon szerelmes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szerelmes férfi elfelejti a szülinapod?

Figyelt kérdés

Lehet tudni, ha valamelyik férfi nagyon szerelmes. Mik a tapasztalatok, ők elfelejtették a születésnapotokat?

Tegnap volt, nem kérek köszöntést, a kérdés szempontjából irreleváns.

Elfelejtette. Fél éve vagyunk együtt. Nekem figyelmes pasi alap. Ilyenre vágyom. Szerintem ő annyira mégsem szerelmes, mint amennyire én szeretném, hogy az legyen és félő, hogy így nem lesz örökké a kapcsolat.


júl. 25. 08:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Elfelejti. Vannak, akik elsikkadnak a dátumok felett.

Mindemellett örök tüske lesz ez neked.

júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%

Én pl a 25 évvel ezelőtti kapcsolatomat illetően is felköszöntöm az exemet minden egyes szülinapján, névnapján , és viszont.

Aktuális kapcsolatban pedig egyszerűen kizárt, hogy elfelejtsem.

júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
37%

#2 Most szülinap ide vagy oda, az azért qrva gáz, hogy a faszi, aki 10+ éve beléd jár, azt sem tudja mikor születtél.

Bármi történne veled, erre lehet tőle számítanod.Neked meg ez megfelel.

júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 gergelice16 ***** válasza:
100%

#11 Ugyan már. Ez a felnőtt kapcsolatok kategória. Egy felnőtt kapcsolatban a felek képesek kommunikálni. Ebben az esetben is a kérdező elmondja párjának, hogy rosszul esett neki, hogy elfelejtette, párja pedig valószínűleg bocsánatot kér, és a jövőben figyelni fog rá, hogy ez fontos neki (esetleg utólagosan is felköszönti).

Senki sem tökéletes, mind követünk el hibákat. Ha ezeket képesek vagyunk lekommunikálni, akkor ezek nem lesznek tüskék hátralévő életükben. De ehhez persze kell egy bizonyos szintű érettség...

júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%
#13 mert ez komolyan szempont, hogy mire számíthatok tőle? :D :D :D Ha bármi történne velem, tudom, hogy a gyerekeinket tökéletesen el tudná látni, semmi hiányt nem szenvednének, ha én esetleg ápolásra szorulnék, ott lenne és támogatna, ha segítségre lenne szükségem, egy szavamba nem telne, csinálná amit kell. Most azt leszámítva, hogy gáz vagy sem, mégis miért lényeges egy kapcsolat működése szempontjából, hogy tudjuk-e egymásról melyik napon születtünk? Az életben ez nem különösebben szempont, szerintem. A mindennapokban tudom, érzem hogy szeret és törődik velem, hogy ott van nekünk, jelen van, a családunkat helyezi első helyre, körülöttünk forog az élete, a gondolatai, a céljai, úgy mégis miért legyek csalódott, ha a pontos dátumot(!) nem tudja megjegyezni? Hagyjuk már, hogy emiatt "tudd, hogy mire számíthatsz tőle" alapon ítéljünk meg valakit, ez semmit sem jelent.
júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%
#15 Itt sok embernek korlátolt a gondolkodásmódja.
júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
63%

A párom imád, ennek egymillió jelét adja, de biztos hogy nem fogja megjegyezni a szülinapomat, névnapomat amíg élek. A sajátja, meg senki másé se nagyon érdekli.

Én segítek neki annyit, hogy előre figyelmeztetem, ne legyen már kellemetlen neki, hogy köszöntgetnek aznap ő meg elfelejti. Nem tudnék rá haragudni emiatt, ő ilyen.

júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
25%

#15 Persze.

Lehet a gyerekeket szereti, de téged szarba nem néz.

Ha ne adja Isten eltűnnél, vagy bármi, azt sem tudná megmondani fejből milyen személyes adataid vannak.Nevedet tudja legalább?Csak magadat áltatod, leszar téged ez az ember, erre nincs semmi mentség.

Valakit nem felköszönteni egy dolog, de NEM TUDNI 10+ év után még azt SEM, hogy a gyerekeid anyja mikor született, az elég kemény.Ő ennyibe néz téged(semmibe).

júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha elfelejti, inkább érte aggódnék hogy túl sok rajta a stressz, főleg ha pár nap múlva eszébejut és bánja, és ünnepel utólag. Nem hogy még nekiállni hisztizni úgy hogy eszembe se jut hogy mi miatt túlterhelt a párom akit elvileg szeretek. Sokkal fontosabb ez mint hogy valaki feje pontos naptár vagy sem. Én is felejtettem már el, és igen, akkor nem voltam éppen friss és kipihent.
júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%
En felejtettem már el a férjemét meg a sajatomat is. O felejtette már el az enyémet, a sajátját és a gyerekekét is. Nem ezen múlik, hogy ki mennyire szereti a másikat.
júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!