Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy álljak ki magamaért, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak ki magamaért, ha azzal vádol a barátnő, hogy rányomultam a pasijára? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
3 éve vannak együtt, számtalanszor megcsalta a férfi a nőt. A nő 2-ről tud. De ezek is olyan megcsalások, hogy konkrétan volt, ami az orra előtt történt, annyira nem tiszteli őt. A férfi kb. minden lehető nőre rámozdul. Sajnos ezzel a férfivel együtt voltam pár hónapig, majd szakított velem. Bevallom megviselt, nem volt lezárva a dolog, meg sem beszéltük, pedig “élete legmélyebb érzésének” írta le a velem való kapcsolatot. Másnap már màssal volt. A mostani barátnőjével. Maradt egy elvarratlan szál köztünk, és hiába kértem még akkor, hogy zárjuk le rendesen, nem jött el a megbeszélt találkozóra. Sokáig nem tudtam, hogy ennyire manipulatív ember, és amikor már elemgedtem, megkeresett, hogy hiányzom neki. (Ez másfél éve volt.) Nem válaszoltam neki az üzenetre. Sosem kerestem. Ő viszont élőben is megkeresett, bulikban flörtölni próbált velem, meg akart ölelni (a barátnőjére rá sem nézett) és azt mondta nagyon fontos vagyok neki. Nem dőltem be neki, de bántott az egész, le akartam zárni. Teljesen ignoráltam, és idővel el is engedtem volna, ismerkedtem egy sráccal, mire ő nagyon kiakadt, féltékeny és dühös lett. A sráccal végül nem jöttünk össze, az exem pedig egyre jobban idegesített, ezért megint kértem, hogy akkor beszéljünk és zárjuk màr le ezt. Nagy nehezen meg is történt, mondtam, hogy semmiféle contactot nem akarok köztünk, nekem fáj amit csinál, hagyjon békén, és ha szereti a barátnőjét akkor becsülje jobban. Én ezzel le is zártam, megbeszéltünk mindent, igaz ő közben végig részeg volt, mert elmondása szerint nagyon izgult. A barátnője fele sosem volt rossz érzésem, mindig kedves voltam vele, még szívességeket is tettem neki. Erre pár hete nekem támadt, hogy mit képzelek, hogy rányomulok a szerelmére, és mindnekinek elkezdte híresztelni, hogy milyen szánalmas vagyok, mert a pasija már nem tudja, hogy rázzon le engem, mert még 2 év után is nyomulok rá és közéjük akartam állni stb…

júl. 24. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem olvstam vêgig. Az ilyen nem barát. Hagyd őket a francba. Rajtad vezeti le a megcsalásokkal járó traumáit.
júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint NEKEM NEM a barátnőm a csaj, csak úgy értettem, hogy a srác barátnője.
júl. 24. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tilt, töröl, elfelejt, véletlen személyes találkozó esetén levegőnek nézed. Mindkettőt. Azzal ne foglalkozz mit híresztelnek rólad és ez miatt mit gondolnak rólad másik, előbb-utóbb mindig kiderül az igazság.
júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez jobban elférne a tini párkapcsolatok közt....
júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó egyetértek, én is úgy érzem magam, mint általános iskolában. Egyébként 23-25 évesek vagyunk
júl. 24. 12:01
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem lenne egy ötletem, de biztosan félreértenéd, szóval nem mondom
júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
???
júl. 24. 12:58
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hívd ki egy kick-box meccsre.
júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem zárd le ezt mind a kettővel teljesen,megérdemlik egymást. Szüntess meg minden kontaktot és és ennyi. A csaj nem túl okos ha még azok után is a sráccal van,hogy a szeme láttára flörtölget és megcsalja..a srácot meg inkább hagyjuk,nem mondom el a véleményemet az ilyen seggfejről.
júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!