Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz barát vagyok?😅

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, már korábban ismertük egymást, meg volt közöttünk valami, de áprilisban jöttünk tényleg össze.

Tegnap sírva hívott fel, hogy iszonyat rosszul van (menstruál egyébként), és hogy elengedték munkából, de egyszerűen nem akar ebben a melegben egyedül haza villamosozni, nehogy megint elájuljon vagy valami, és hogy érte tudok-e menni autóval. Persze, hogy érte mentem, és hozzám mentünk fel, előtte még vettem neki gyógyszert is (megmondta melyiket). Mikor hazaértünk lezuhanyozott, bevette a gyógyszert, és egy szál trikóban, melltartó nélkül, és bugyiban feküdt be az ágyamba. Teljesen a mellkasához húzott lábakkal feküdt, és jóbarátokat néztünk, az a kedvence.🙂 Majd elaludt, és ahogy aludt kinyújtotta a lábait, és a határa feküdt. Tudom, hogy szegény rosszul volt, aludt, meg amúgy ébren sem a szexen agyalt éppen. De annyira szexi volt, hogy ki kellett mennem a fürdőbe kiverni, mert annyira felizgatott a látvány.😅 Utána annyira rossz embernek éreztem magam, mintha kihasználtam volna magatehetetlen állapotban, pedig egy ujjal nem nyúltam hozzá amíg aludt. Ez normális? (Ő 20 én 22)



júl. 17. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagy rossz. Bár az én ízlésemnek undorító.
júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Hat ez nagyon gaz. Ott van melletted, kb haldoklik a fájdalomtól, te meg nekiallsz kiverni? Olyan vagy, mint az egyik barátnőm exe, nagyon gaz ez a viselkedés.
júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Azt hittem az lesz a vége, hogy olyan görény vagy,mint a kettes...


Nem, szerintem nem csináltál semmi rosszat,vagy undoritot. Aki sose maszturbalt még a parjata mikor nem lehetett együtt vele,nem tudom mennyire kivanja egyáltalán a szexet az illetovel...

júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván a tudat nem esne jól, de őszintén:

Aludt, nem a jelenlétében csináltad, szerintem ez nem akkora tragédia.

(Ezt nőként írom.)

júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3 Direkt nem mellette csináltam, kimentem a fürdőszobába.

#2 sosem tennék olyat vele, amit ő nem szeretne, és főleg nem olyan kiszolgáltatott helyzetben mikor pl alszik, és mondjuk rosszul is van.

#4 én sokszor szoktam rá gondolni, mert tényleg nagyon tetszik.😄

júl. 17. 10:34
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Azért a színvonal alacsonyan van. Azt hittük nemi erőszakoló vagy, de csak egy kanos kis nyomi.
júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Anyám... Azt hittem rámásztál álmában vagy valami hasonló.

Az tényleg alja lett volna.


De fikázni egy 22 éves srácot, akit felizgatott a fehérneműben alvó barátnőjének a látványa... Ez is komoly. 😂

júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy rossz barát, sőt tök normális vagy. Ma már divat lett mindenre azt a címkét ráaggatni, hogy gáz...A legtöbb ember el van magától szállva és azt gondolja, hogy nem is ember, hanem valami felsőbbrendű lény, aki nem csinálhat semmi rosszat, nem hibázhat és nem érezhet rendes szexuális vágyat sem...
júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén nem értem ebben mi a rossz, nő vagyok. Nagyon vonzónak találod, ezért tetted azt, amit viszont szereted és tiszteled, ezért érte mentél, kedveskedtél neki és nem molesztáltad, hanem kimentél és elintézted magadnak. Én a baratnőd helyében bóknak venném ezt a fokú vonzalmat és nagyra értékelném a törődést meg a hozzáállást.
júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
Kérdés ha tényleg nagyon beteg lett volna akkor fel tudtál-e volna izgulni rá és kielégíteni magad. Ez az egyetlen dolog ami taszító lehet az egészben. Ő összeesett a fájdalmai miatt (valamikor a múltban), haza kellett vinni és azért mert nyáron a nagy melegbe melltartó nélkül aludt te kiverted rá. Hát nem tudom nekem ez valahol nem igazán vonzó, izgató.
júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!