Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tegyek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek ebben a helyzetben ?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 4 hónapja szakítottunk az exemmel ( én 20 éves fiú , ő 19 éves lány) ő szakított velem és most pár napja a semmiből rám írt ha találkozhatunk. Feljött hozzám , eleinte kicsit beszélgettünk aztán a lényeg hogy lefeküdtünk és azt mondta hiányoztam neki. Másnap ugyanígy este jött lefeküdtünk és azt mondta ,hogy leginkább azért akart találkozni hogy lássa ha még érez irántam és azt mondta már nem érez és nem akar semmi komolyat , azota szinte minden nap feljön hozzám jól érezzük magunkat aztán annyi. Nem tudom mit kéne tegyek mivel én még mindig szeretem és nem erre vágyom , egész nap egy üzenetet nem írunk egymásnak , este váltunk 2 üzenetet hogy feljőhet , mondom igen és kb ennyi. Nekem ez így nagyon fura mert a kapcsolatunk alatt ami majdnem 3 évet tartott egész nap beszéltünk üzenetekben. Vissza szeretném szerezni csak nem tudom hogyan , ha nem érezne irántam semmit akkor nem járkálna hozzám ,nem ? Azt is érzem ,hogy lehet csak kihasznál érzelmileg a testéért cserében , vagy az is lehet ,hogy érez irántam viszont ő nem akarja még elmondani mivel kérdezte tőlem ,hogy mit érzek még iránta. Ha így folytatodik és minden nap találkozunk ,talán visszaszerezhetem ? Minden tanácsot és tapasztalatot szívesen elfogadok.

júl. 21. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Mond meg neki, hogy oké, keresgélsz közben mást, aki komolyan is gondolja, nem csak szórakozik.

Valószínű elgondolkodik, és megígér fűt fát.

Szomorú az, hogy csak így tudod majd megtartani.

Vele már tényleg nem fogsz tudni tervezni semmi komolyat.

Cserbenhagyott, és kihasznál.

Nem őt szeretet, hanem az emlékeket, meg amilyen régen volt.

júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne vele találkozni, írni, szexelni mert nem akar tőled semmit szexen kívül. Majd ha akad neki más pasi akkor már még csak arra se leszel jó...
júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján úgy látom, hogy te kizárólag párkapcsolatot szeretnél vele. Ha ez így van, azzal semmi baj sincsen, a legfontosabb hogy eldöntsd, hogy te mit szeretnél, mire van szükséged, és az alapján döntsd el, hogy ezekkel a feltételekkel (ami ez alapján most egy összejárás) megfelel-e ez neked, belefér-e abba, amit te elvársz. Ha beleférne, akkor semmi baj nem lenne, folytathatnátok így, hiszen mindkettőtök erre vágyna. Viszont én úgy látom, hogy ez nem így van, teljesen egyértelműen más dolgokat vártok, más érzelmi szinten vagytok.


Fontos lenne ezt megbeszélnetek, hogy valóban így van-e. Viszont én ezek alapján úgy gondolom, hogy neked kellene a saját határaidat meghúzni. Ebben az esetben én nem találkoznék vele többet, mert így csak érzelmileg sérülsz ebben a kapcsolatban; sem elengedni nem tudod, sem továbblépni.


Visszaszerezni szerintem nem tudod. Ha nem keres, nem érdeklődik irántad, nem tesz kedves gesztusokat feléd vagy bármit a szexualitáson kívül, akkor szerintem ez a részéről már nem egy kapcsolat. De talán emiatt is érdemes lenne vele beszélni, hogy ő mit szeretne valójában vagy mit gondol és érez veled kapcsolatban.

júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez kicsit bonyolultabb mint aminek látszik , mivel már egyszer voltunk külön ez a három év alatt , igaz csak néhány hetet de akkor is ugyanígy közelített hozzám ,találkozgattunk és akkor is mondta hogy nem akar semmi komolyat annyi különbséggel,hogy üzenetekben is beszéltünk nem mint most. Plusz amikor vele vagyok nem azt érzem ,hogy már nincsenek érzései felém , és amit fentebb írtam nem úgy kell elképzelni ,hogy feljön hozzám lefekszünk és megy is haza , hanem azelőtt órákig csak ölelkezünk és csókolózunk , szerintetek ígyse lehet esélyem ?
júl. 21. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha össze is jönnétek újra, egy idő után megint szakítás lenne a vége. Szükséged van erre, vagy keresel egy kölcsönösségen alapuló valódi párkapcsolatot.
júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Esélyed ezek alapján akár lehet is. Viszont egy ilyen szétmenés-összejövés komoly megterhelés egy kapcsolatban, amire figyelni kell. Egy ilyen során gyengül a bizalom, keletkeznek és maradnak sérelmek a felekben, amiknek a feldolgozása sok-sok idő és munka mindkettőtök részéről. Nem is sok esetben sikerült a környezetemben.


Én csak akkor mennék bele ebbe, ha a másik fél vállalja a részét és aktívan tesz is érte. Mert ha nem akkor az egy nagyon hosszú szenvedés lesz neked és neki is. A most elmondottak alapján én azt érzem, hogy te egyedül vagy az érzéseiddel és nem tudod ezeket vele megosztani, és ez egy elég magányos helyzet, sajnálom. Esetleg próbálj kicsit ideiglenesen szeparálódni tőle, tehát hogy ne találkozzatok minden nap, legyen egy kis énidőd. Ilyenkor kicsit megpróbálhatsz magadra figyelni.


De ha mégis megint belemennél ebbe, előtte mindenképpen adj időt magadnak, hogy kiheverd ami történt, hogy gondolkodj azon, hogy ezek után is tudjátok-e folytatni és meg tudsz-e benne bízni és hogy szeretnél-e ezért tenni. De a lényeg, hogy bárhogyan is történik, figyelj magadra, hogy hosszú távon ez egy jó és átgondolt döntés legyen.

júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat ! Főleg a #6 válaszolonak , el fogok gondolkodni a tanácsaitokon!!
júl. 21. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!