Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek az idősebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek az idősebb férfiak miért vonzóbbak?

Figyelt kérdés

Míg férfiaknál általában pont a fiatlabb nők vonzóbbak.


Pl. 40-es nőnek miért vonzóbb az 50-es őszülő férfiak?



júl. 24. 11:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
40 vagyok, most a fiatalabbakhoz vonzódom. Huszonévesen az érettebb gondolkodású 40-esek érdekeltek.
júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#19


Nem.


20-30 közötti férfiak között is ugyanannyi elhízott vagy nyeszlett vagy löttyedt testű van mint 40 felett....


Kevés nő van és kevés férfi akin 40 évesen ne látszódna, hogy az annyi amennyi, van persze akik 5-6-7 vagy 8 évet is letagadhatnak de nem sok.


ÉS nyilván egy 40 éves nő ha lehet nem egy 55 évest szeretne megismerni...már azért jócskán nehezebb találni.

júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

35 vagyok, a párom 57.

Én kifejezetten imádom a sörpocakot. Amúgy nagyon jól megvagyunk, előtte egy 15 évvel idősebb párom volt :)

júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem pl. az 5-10 évvel fiatalabbak a vonzók.

48N

júl. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!