Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek az idősebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek az idősebb férfiak miért vonzóbbak?

Figyelt kérdés

Míg férfiaknál általában pont a fiatlabb nők vonzóbbak.


Pl. 40-es nőnek miért vonzóbb az 50-es őszülő férfiak?



júl. 24. 11:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"és lehetne sorolni az erős, sikeres nők és fiatalabb partnereik sorát."

...de valahogy mindenki ötvenszer annyit tud felsorolni olyanból, ahol erős sikeres férfi van fiatalabb nővel.

júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10, költözz más helyre.
júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%

11

Nem is állítottam, hogy nem ez a gyakoribb amit te mondasz, tegyük hozzá sokszor a sikeres idősebb férfi egy idősebb nő hátán kapaszkodott fel fiatalabb korában, akár partnerként, akár szeretőként, akár csak jóindulatú mentorként.

A nőknek jóval kevesebb kiugrási lehetősége marad és mivel a könnyebb ellenállás felé igyekeznek ők is, nyilván nem kockáztatnak egy fiatalabb partnerrel.

júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy vonzóbb?
júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem az idősebb vonzóbb, hanem a vonzóbb a vonzó.
júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem találom vonzónak a nálam 10 évvel idősebbeket. Férjem is 4 évvel idősebb, de fiatalos, jól tartja magát. Szóba se jöhet nálam jelenlegi koromban egy őszülő 50+-os hapi.
júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez minden nőnél kicsit más, nincs egy kifejezett ok. Ill. van, akinek egyáltalán nem is jön be, elég sok nő van ilyen.


Nekem pl. mindig jobban bejöttek a kicsit érettebb arcvonások fiatalként, de most, 35 évesen már "elég" az a fajta érettség, ami egy átlag 30as férfi arcán van.

Más nő meg apakomplexus miatt keresi az idősebbek.

Más nők a pénz miatt keresik a sikeres és már jó ideje a piacon dolgozó férfiakat.

Van, akinek az ősz haj szexi.

júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

szerintem kevés ilyen van...egy 40 éves nő nem szeretne idősebbet, max 1-2 év.


Más ha a lány 20 vagy 28 éves és 10-15-18 évvel idősebbet szeretne.


De itt 40 felett fordulnak a dolgok.-

júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

# 18


a sörpocak, elhízás, kopaszodás stb. miatt fordulnak a dolgok?

júl. 24. 14:49
 20/24 anonim ***** válasza:

19: nem én vagyok az a válaszoló, de elmondom a véleményem.


a. amikor vkinek az idősebbek tetszenek, nem az tetszik benne általában, hogy fú, felizgulok arra, hogy 10-20 évvel idősebb nálam, hanem az olyan korú férfiak kisugárzása, külseje. 20évesen nekem is jobbára 25+-tól 40es korosztályú férfiak jöttek be, de most, 35 évesként már nem kellene az 50es férfiak többsége. És nem feltétlen igénytelenség miatt, hanem mert nem változott ilyen téren az ízlésem, és még mindig ezt a korosztályt tartom a legvonzóbbnak, nagyon max. az alsó korhatár változott egy kicsit fölfelé.

b. Igen, az is benne van a pakliban, hogy a férfiak nagy általánosságban nem törődnek annyit a testükkel, bőrükkel, kinézetükkel, mint a nők, mert nem várja el úgy a társadalom. Ennek az az eredménye, hogy legalábbis a mostani 40-es, 50-es korosztály nagyja elég igénytelen (szerintem a mostani 20onévesek már nem lesznek olyanok, mert közöttük egyszerűen nemcsak elfogadottabb, hanem gyakoribb is az egészséges életmód, arc- és testápolás). Nemhiába az a legnagyobb panasza a 40-es társkereső nőknek, hogx társkereső oldalakon a korban hozzájuk illő férfiak nagy része borzasztó igénytelen... 30éves elhasznált, divatjamúlt rongyokban fotózkodik, ronda és hiányos a fogsora, nem nyírja az orr- és fülszőrét, úgy néz ki, mint egy telisz...t Libero pelenka (de attól még a vékony, karcsú nőt keresi sőt követeli magának)

Persze, a kopaszodás is belejátszhat, ha az illető nem szépen kopaszodik, már abban az esetben, ha nála számottevően fiatalabbakat hajt vagy olyat. aki Cindy Crawford külsőt hoz 40+ évesen.

júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!