Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat úgy, hogy az egyik fél vegán a másik meg nem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy férfi és megtudtam róla, hogy vegán. Én nem vagyok az. Mennyire zavarhatja majd ha én eszek húst és állati eredetű dolgokat? Lehet ez akadály abban, hogy összejöjjünk?

júl. 23. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy zavarja. Nekem van olyan ismerősöm, aki szintén vegán, de amúgy elvi szinten semmi baja a hússal, csak egy betegség miatt optimálisabb neki a vegán étrend. Meg nem minden vegán akar "téríteni" és tartja elvetemült "dögevőnek" azt, aki eszik húst.
júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyénfüggő. Nekem van olyan vegán ismerősöm, akit egyáltalán nem érdekel, hogy a párja mit eszik, meg olyan is, aki nyíltan kimondja, hogy nem tudna olyan emberrel együtt lenni, aki mondjuk húst eszik. Meg persze van a leggázabb kategória is: aki azt mondja, hogy ezt elfogadja, ágyba visz, majd másnap közli, hogy belegondolt, és bocs, mégse...
júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Miért ne működne?
júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Mert szolna bele mit eszel?
júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen ez egyénfüggő, megkérdezed és megtudod, amúgy csak szimpla találgatás az egész.
júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

Azzal azert legyel tisztaban, mi a vegansag, mert ez nem egy etrend. A kaja csak resze.


"Veganizmus egy olyan életmód, amelynek célja, hogy amennyire lehetséges és kivitelezhető, kizárja az állatok kizsákmányolásának minden formáját és a velük szemben elkövetett kegyetlenségeket étkezési, ruházkodási vagy bármilyen célokból."


En vegankent biztos, h soha tobbet nem leszek olyannal egyutt, aki ezt nem erti es nem tartja tiszteletben, h en igy elek. Ergo ne egyen hust stb velem egy asztalnal. Mashol ehet, nyilvan, ő dolga. Ez az altalam ismert "vegyes" paroknal remekul mukodik igy.

júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Tőle kérdezd meg. Én biztos a falra másznék egy vegán férfitől.
júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

"csak egy betegség miatt optimálisabb neki a vegán étrend."

Ilyen betegség nem létezik.

júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

"elvi szinten semmi baja a hússal, csak egy betegség miatt optimálisabb neki a vegán étrend."


Ő nem vegan,hanem novenyi etrendes. Ez valoban csak a kajarol szol. O felvesz borcipot es elmegy allatkertbe, egy vegan nem.

júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt beszéld meg vele. Mi nem ismerjük ezt a férfit.
júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!