Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engem akarnak előállítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem akarnak előállítani, amikor csak megvédtem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Én egy alapból nagyon békés ember vagyok, a légynek sem ártok, barátnőmet nagyon szeretem, aki sajnos elég sok traumán átesett, többször molesztálták, megerőszakolták korábban is.


Egy hete körülbelül éppen bevásároltunk barátnőmmel nagyon magyaráztam valamit, és csak azt vettem észre hogy erősen megszorítja a kezemet (fél megszólalni ha bántalmazzák), amikor hatrafordultam, láttam hogy egy nagydarab ember éppen jó erősen rámarkol a fenekére. Amilyen gyorsan tudtam, kicsavartam a kezét és állbavágtam, hirtelen megszédült és összeesett. Kihívták a rendőrséget, azota se lett belőle semmi, de engem akarnak előállítani, az elkövetővel semmit nem akarnak tenni, úgy tűnik ő megúszhatja (WTF??).

Ilyenkor az áldozatokat ki fogja megvédeni? Komolyan azt kell elővenni, aki csak a barátnőjét akarja megvédeni? Vagy meg kellett volna várnom hogy a szemem előtt erőszakolja meg, vagy még akkor se lenne következménye???



júl. 16. 23:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

ez csak kötelező protokoll.

Meghallgatják a te verziod is. Aztán ügy lezárva. A pasinak nincs 8 napon beluli meg túli sérülése. Max kapsz egy ejnyebejnyét.

júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
56%

Ahogy a másik is kap.


Igazábol akkor kapna ha a csajod jelentené fel molesztálásert. akkor aztán komolyan is vennék. De ugye amig te sárkányokat ölsz érte addig ő ha fogdossák a seggét, meg inkább hallgat ezzel is pártolva védve magát a zaklatót.

júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
11%

Ez még amugy rendőrségen is netzes hogy a csajt meg nem zavarja hogy nem szólt nem jelenti meg semmi? Ja mert félt? Aki fél az sikít..

És igy téged hozhatnak ki tulfeltékenynek is akit zavar ha a csaját fogdossák ellenben a csajt meg nem..neki meg joga van fogdostatni magát ha akarja.


Lehet még molesztálásnak se fogják venni. De mindegy.

júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem önvédelemből ütötted meg. Hiába fogdosta a csajod... Ez így önbíráskodás volt.
júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyáltalán nem mer szólni, korábban volt hogy egy pláza ruhaboltjanak öltözőjében erőszakolták meg, akkor se mert szólni, mert félt hogy következménye lesz, úgyhogy csöndben tűrte. Semmi miatt nem akar szólni, azt mondta ne keressek benne realitást, egyszerűen nem mer. Biztos vagyok benne hogy ezek az erőszak tevők látják rajta és nem véletlenül őt pécézik ki, meg a hozzá hasonlókat.
júl. 17. 00:15
 6/33 A kérdező kommentje:
#4 a barátnőm védelme legalább annyira fontos mint a sajátom.
júl. 17. 00:16
 7/33 anonim ***** válasza:
13%

A csaj meg bujtogato. Az meg súlyosabb is.


Ez a becsukom a szemem meg a szám ez rendőrségen olyan, mintha ellened vallana.

Ott még az se mindegy hogy megszolalsz, vagy nem szólalsz meg.

júl. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#7 ha nem vettem volna észre ebből se lett volna semmi, csak tovább áll, legalább annyival jelzett hogy megszoritotta a kezem, de ha nem lettem volna ott nem merek belegondolni mi lett volna a vége
júl. 17. 00:18
 9/33 anonim ***** válasza:
43%

5 de hidd már el hogy rendőrségi berkekben csak az nem szól nem ellenez akinek vaj van a fején.

Nagyon is érdekli őmet az áldozat magatartása hogy egyáltalán kifejezi e, hogy nem! Kulonben erőszaknál is jönnek ezek a körök amikkel amugy a tamadók is védekeznek sikeresen is, hogy a csaj szerintük akarta is. És akkor még maga az erőszak ténye is nehezen allapitható meg! Egy rakat erőszak is el van így tusolva.

júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
13%

8 ez a megszoritotta a kezem duma is hát körberöhögnek ezzel. Ha meg ahogy irta vki önbíráskodast hoznaki akkor a csaj ezzel bujtogato is.


Igazábol egy jo ügyvéddel még azt is ki lehetne hozni az egészből hogy a taperoló az áldozat.


Nem sokmindennel tudtok védekezni. Ez a megsorototta a kezem duma amit vehetsz akárminek is tehát a te felelosséged ez is, hogy te minek veszed ez nullahúsz a rendőrségen.

júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!