Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon antiszoc vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon antiszoc vagyok, ha sosen írok semmit csoportbeszélgetésekbe?

Figyelt kérdés

Pl munkatársaim is csináltak messenger csoportot. Mindenki folyamatosan írogat, de én nem merek és nem is tudok mit írni


Egyébként még csak pár hónapja dolgozom itt ,nem is lettek olyan nagy barátaim



júl. 15. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok, de szoban elbeszelgetek barkivel. Ez van, nem lehet mindenki ugyanolyan
júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát elégge. De ez miért párkapcsolati téma? A munaktársaid között keresel párt, akikkel nem is beszélsz?
júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Jól teszed, hogy nem mész bele ilyenbe. Ott úgyis csak a másik kibeszélése-, meg ilyen "Hogy telt a hétvégéd?" h*eségek mennek általában.
júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3: valójában tényleg így van.


Nekünk van pár sráccal messenger csoportunk a munkahelyen, ott néha elsütünk egy-egy poént, meg felrakunk egymásról poénos képeket, vagy lebeszeljük a soronkövetkező projekt részleteit, de kb ennyi.


De ez miért is párkapcsolati kérdés?

júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lennél az??? Nem írok bele én sem, jó viszont ápolok minden kollégámmal, de dolgozni megyek oda nem pedig cseverészni, meg haverkodni.
júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hopsz- véletlenül lett ez párkapcsolati kérdés


Ebben a csoportban 13-an vagyunk, olyanok is , akiket nem ismerek. Meg valóban nem a munkatársaimmal akarok csetelgetni munkaidőn kívűl, főleg úgy, hogy a home office miatt nem is találkozunk kb soha


Csak kíváncsi voltam mennyire nézhetnek engem furának. Bár sztem páran a létezésemről se tudnak xd

júl. 15. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal irritálóbb az xd-zés, mint az, hogy nem csak a szél lebegteti a virtuális szádat. Ha nem tudsz mit reagálni, akkor miért kellene? Nálunk is van ilyen csoport, többször kérdezték, bevegyenek-e, de hevesen tiltakoztam, mert nincs értelme.


Bárcsak befejeznénk az állandó versenyzést a másikkal, hogy mi számít jónak, mi az elvárás, stb.

júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudok mit és nem is érdekel.
júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!