Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan párok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan párok, akik tinderen jöttek össze?

Figyelt kérdés
Nekem is vannak ilyen ismerőseim, de ők még egy jó 10 évvel ezelőtt ismerkedtek meg tinderen, amikor az kb épphogy csak berobbant

júl. 15. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.
júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ohh hogyne lennének. Teljesen elfogadott és legális az online ismerkedés. Sőt hogy őszinte legyek már az emberek fele ezt a formát választja… szóval a válaszom igen
júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem unokatesóm ott ismerte meg a feleségét egy jó 6-7 éve, illetve legjobb barátom is olyan 2 hónapja az új párját. Szóval léteznek igen.
júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukám ott ismerte meg válás után a mostani feleségét. Ennek már 4 éve.
júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem egy randim volt tinderről, az is átverős csajszi volt. Amúgy meg szerintem shadowban-t is kaptam, mert lehetetlen hogy 3 hónapja egy "like" sem érkezett, főképp, hogy nőkkel(nővérem + 2 barátnője) együtt csináltam a profilom, szóval nem lehet annyira szánalmasan rossz, hogy tényleg semmi. mondjuk nem is voltma fent többet havi 3 percnél.
júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Nem feltétlen shadowban, csak nem néztél utána hogyan működik. A két legfontosabb, hogy egy hét inaktivitás után nem mutat, és ha túl sokat húzol jobbra vagy balra egyöntetűen, akkor is csökkenti.
júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én oda csak dugópajtit keresni járok. Nincs normális ember ott.
júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

MINDEN ismerkedési forma csak egy lehetőség, hogy találkozz egy másik emberrel. Teljesen mindegy, hogy egy ismerkedős app, netes fórum, iskola, munkahely, szakmai rendezvény, buszmegálló, élelmiszerbolt, vagy templomi kórus a megismerkedés helye. Ez legfeljebb csak leszűkíteni segít a közös érdeklődést, értékrendet, ismerősi kört, vagy bármi mást.


Maga a másik megismerése és annak kiderítése, hogy összeilletek-e vagy sem, mindenképp az érintett emberek feladata.


Sokak szerint a Tinder felületes, mert csak a képek alapján hozza meg az első döntést az ember. De ha az utcán vagy bárhol máshol szólítod le a másikat, ott is. Aki felszínes, felületes, külsőre megy, az az utcán épp úgy csak a külső alapján dönt és akit csak a szex érdekel, az nem csak a netes ismerkedésnél, hanem az egyházi imakörben is csak a szexre fog gondolva fog megszólítani, legfeljebb aztán meggyónja majd.


Minden az embereken múlik, akik a különféle helyeken ismerkednek. Ők maguk mit és hogyan csinálnak, hogyan gondolkodnak.

júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!