Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan pasival/nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan pasival/nővel, aki szép, az IQ teszten átlag feletti eredményt ért el, viszont nagyon labilis személyiség?

Figyelt kérdés
[link]
júl. 13. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Talán.
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

En jarnek. En is kiakasztottam ezeket a teszteket csikokoromban. Vagyis egyutterzek vele, hogy mennyire diszfunkcionalissa teszi ot ez a fizikai vilagban.



40F incel

júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kombó nem valamiféle autizmus véletlenül?

Amúgy a kérdésre a válasz: isten ments, nem vagyok én önmagam ellensége.

júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat mindig két emberen múlik.

Hiába fogadod el őt így, mivel labilis, nem fog benne maradni a kapcsolatban.

júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Igen, járnék ilyen pasassal.

Amúgy vicces, hogy szegény 40 fincelt mindig lepontozzátok, még akkor is ha hasznos választ ad..

júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is járnék ilyen nővel.
júl. 13. 20:48
 7/12 retektorta ***** válasza:
Nekem volt pszichés problémás barátnőm, soha többet.
júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A labilis nő még hagyján, de a nárcisztikus, okoskodó, pökhendi, kontrollmániás kb a világból tudna kikergetni.
júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel a szép és okos egyben az nagyon ritka így igen
júl. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mit takar jelen helyzetben a labilis személyiség. Enyhe hangulatingadozásokat vagy érzékenységet vagy súlyos mentális problémákat, és ha az utóbbi, akkor kezelve van-e rendesen... pl. olyannal nem jönnék össze, aki diagnosztizált skizofrén vagy bipoláris, és nem hajlandó gyógyszert szedni rá.
júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!