Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett olyan fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett olyan fontos a nőknek a férfiak külseje manapság?

Figyelt kérdés
A régi időkben mint a negyvenes években, hatvanas években a nőknek az volt a fontos hogy a férfi jó ember legyen, megbízható, és a személyisége volt fontos. Manapság már legyen jóképű is a férfi, legyen jó a feneke, stb. Egy csomó férfi kap visszautasítást nőktől csak a külső miatt ami nem korrekt. Miért nem lehet esélyt adni egy olyan pasinak aki nem jóképű? Az őskorban sokkal rondábbak voltak a férfiak és ott a nők nem voltak ilyen vizuálisak. Mi történt a nőkkel?

júl. 11. 14:37
 171/181 A kérdező kommentje:

170

Mi lenne ha legalább egy nő nem külső alapján döntené el hogy egy férfi milyen "ligában" van vele, hanem belső alapján?

júl. 12. 22:29
 172/181 anonim ***** válasza:
15%
22:29 Szerintem az egyedülálló Anyukák között fogsz találni ilyen Hölgyet! :)
júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/181 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekes nő nem kell neki, írta már a 117-es válaszban, mert már ezt kérdezték tőle! Egyébként ahogy írsz, a kocsidba se ülne egy nő se, meg másba se, neked nem a külsőddel van gond bratyó!
júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/181 anonim ***** válasza:
22:41 Tudom, csak próbáltam megoldást találni a kérdésre.
júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/181 anonim ***** válasza:
100%
Majd az élet megoldja! Amilyen nőt ő szeretne, olyan nem áll szóba vele, ahogy eddig se, élvezheti majd a szingliséget!
júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/181 anonim ***** válasza:
22:49 Tudom. Túlontúl megoldás kereső voltam. Ha egy jó egzisztenciális hátterű, de nem jól kinéző férfi szép társat keresne, akkor szerintem ne zárja ki a gyerekes anyukákat sem. :)
júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/181 A kérdező kommentje:
Lányok, aki látott már bárhol olyan párt ahol a csaj kifejezetten szép volt a pasi pedig ronda és kopasz, az írja le hány ilyen párosítást látott. Hátha van remény.
júl. 13. 04:31
 178/181 anonim ***** válasza:
100%
177, gazdag körökben sok, szegényebbeknél még nem láttam ilyet. :D
júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/181 anonim ***** válasza:
57%
Én elég sok ilyen párt látok😅😅😅 és nem hinném, hogy mindegy egyes faszi gazdag…
júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/181 anonim ***** válasza:
84%

#171: "Mi lenne ha legalább egy nő nem külső alapján döntené el hogy egy férfi milyen "ligában" van vele, hanem belső alapján?"


Az lenne, kérdező, hogy az esetben te még annál is sokkal-sokkal durvábban pofára esnél a párkapcsolati piacon, mint most.

júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!